Лукашенко відновлює контроль на кордоні з Росією

На думку президента Білорусі, на кордоні його країни з РФ склалася ситуація, що потребує негайних заходів.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив розробити типові проекти облаштування прикордонних пунктів на білорусько-російському кордоні. Це означає, що незабаром Білорусь може відновити контроль на російському кордоні, відсутній 13 років.

Ситуацію на кордоні з РФ президент Білорусі Олександр Лукашенко обговорив з головою Комітету державного контролю країни Зеноном Ломатею під час звіту останнього.

Ломатя зокрема зазначив, що якщо пункти пропуску, встановлені на зовнішньому кордоні Союзної держави РФ і Білорусі відповідають міжнародним стандартам, то ситуація на білорусько-російському кордоні "вимагає вжиття негайних заходів".

З огляду на це, Рада міністрів країни отримала доручення розробити типові проекти облаштування пунктів пропуску на кордоні з Росією.

Прикордонний контроль на білорусько-російському кордоні не здійснюється з 1996 року. Його могли відновити два роки тому під час енергетичного конфлікту двох держав, але Лукашенко не став цього робити.

Нагадаємо, останнім часом у відносинах Росії та Білорусі виникли певні ускладнення.

Зокрема, РФ не надала Білорусі кредит у розмірі 100 мільярдів рублів та підняла для неї ціну на газ зі 128 до 210 доларів за тисячу кубометрів.

У свою чергу, Білорусь поки не визнала незалежність Абхазії та Південної Осетії.

Читайте також:

Мєдвєдєв умовив Лукашенка не брати кредит на 100 млрд. рублів і визнати Південну Осетію

Євросоюз визнав Лукашенка своїм партнером

Білорусь готується до мораторію на смертну кару

В Білорусі зарплату почали видавати цибулею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: