Лукашенко відправив у відставку голову МВС

Володимир Наумов, відомий своєю особистою участю у розгоні демонстрацій білоруської опозиції, пішов у відставку за станом здоров'я.

Володимир Наумов
Екс-міністр внутрішніх справ Білорусії Володимир Наумов, фото Хартыя`97
Олександр Лукашенко прийняв відставку міністра внутрішніх справ Володимира Наумова. Офіційне формулювання - за станом здоров'я.

Володимир Наумов один з "старожилів" білоруської владної системи. Міністром внутрішніх справ він був з вересня 2000 року. До цього був командиром спеціального підрозділу по боротьбі з тероризмом "Алмаз", начальником Служби безпеки президента Білорусі.

Вже декілька років Володимир Наумов внесений до списку осіб, яким заборонений в'їзд на територію ЄС та США і чиї фінансові активи заморожені. Разом з екс-секретарем Ради безпеки країни Віктором Шейманом, командиром спецназу внутрішніх військ Дмитром Павличенком і колишнім міністром внутрішніх справ Юрієм Сіваковим він підозрюється міжнародним співтовариством у причетності до викрадань і вбивств лідерів опозиції.

У часи займання посади міністра внутрішніх справ Володимир Наумов був відомим тим, що часто особисто був присутній на акціях протесту опозиції і командував розгоном і биттям учасників мирних демонстрацій.

Остання гучна ініціатива Наумова - проведення загальної дактилоскопії населення. Таким чином міністр збирався знайти винного у вибуху, що стався в Мінську 4 липня минулого року на офіційний День незалежності. До речі тоді, не дивлячись на те, що вибух прогримів на заході за участю Олександра Лукашенко, Наумов не розпрощався зі своєю посадою.

Офіційна причина відставки Наумова викликає здивування - Наумов очолює Білоруську федерацію хокею, активно займається спортом. Так, наприклад, нещодавно він запропонував провести в Мінську хокейний турнір, який би тривав 24 години без перерви. Голова МВС проходив пішки дистанції по 100 кілометрів, роблячи з цього справжнє шоу за участю урядовців МВС і журналістів.

Читайте також:

Білорусія поки не збирається визнавати Осетію та Абхазію

Білорусь готується до мораторію на смертну кару

Піарщик Обами приїхав навчати білорусів рекламним трюкам

Мєдвєдєв умовив Лукашенка не брати кредит на 100 млрд. рублів і визнати Південну Осетію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: