Лукашенко виховує Путіна через культ особи

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляє, що його насторожує тенденція формування в Росії культу особи Володимира Путіна.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляє, що його насторожує тенденція формування в Росії культу особи Володимира Путіна. 

Як передає УНІАН, таку думку Олександр Лукашенко висловив сьогодні в Мінську на прес-конференції для російських ЗМІ.

"Я дуже переживаю, щоб Росія не скотилась у радянські часи, коли всі схоплювались, кричали: "Слава КПРС!" і "Ура!". А коли я подивився деякі епізоди недавнього з`їзду ”Єдиної Росії”, у мене виникли такі побоювання”, - сказав Олександр Лукашенко.

Голова Білоруської держави зауважив, що в Білорусі ніде, окрім кабінетів у державних установах, немає портретів президента чи будь-якої "заздоровниці" на його честь. "Мені потрібно багато часу, аби припинити будь-які спроби подібного звеличення глави держави. Я завжди говорив: от коли я не буду президентом, тоді ви зможете мене хвалити, скільки хочете. А оспівувати чинного главу держави - це нещиро, це брехня", - вважає він. 

"Давати оцінку тому, що Володимир Путін очолив "Єдину Росію", я не буду, оскільки не знаю, для чого він це зробив. Я особисто супротивник будь-яких таємних комбінацій і виступаю за відкриту політику. Я шляхом якихось хитромудрих комбінацій ніколи не проштовхуватиму когось у владу. З народом я завжди дію гранично чесно і відверто, оскільки не хочу, аби, коли я перестану бути президентом, мене народ закидав палицями", - додав Олександр Лукашенко.

Президент Білорусі також повідомив, що є прихильником мажоритарної системи проведення парламентських виборів. "Я вважаю, що в кожному окрузі має бути конкретний депутат, відповідальний перед своїми виборцями. А списки такої можливості не дають. Виборчі списки створюють певну дезінформацію - адже російські громадяни, наприклад, голосуватимуть не за "Єдину Росію", а за Путіна. І взагалі, я глибоко переконаний, що президент має бути по-справжньому безпартійним”, - додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: