Лукашенко виніс чиновникам догану за землю

Президент Білорусії оголосив догану главі МВС Білорусії Володимиру Наумову і голові Державного комітету з майна республіки Георгію Кузнєцову.

Як повідомили в прес-службі глави держави, догана була оголошена "за неприйняття належних заходів з забезпечення контролю за дотриманням законодавства при наданні співробітникам МВС земельних ділянок в районі дачного селища "Криничний". Відповідний указ президент підписав напередодні.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року Лукашенко заявляв, що 10 високопосадовців МВС навмисно пішли на порушення законодавства, аби отримати земельні ділянки в Мінському районі: "Для будівництва особняків вони підібрали територію літньої дачі дитячого саду, розташованого у водозахисній зоні Заславського водосховища".

"Під виглядом дачного кооперативу, якого ніколи не було, вони побудували житловий масив з 2-3-поверхових будівель", - сказав президент.

За словами Лукашенко, "використовуючи службове положення і маніпулюючи законодавством, співробітники МВС майже задарма стали власниками земельних ділянок".

"Знаєте, скільки заплатили за них "стражи порядку"? От 10 до 25 тисяч білоруських рублів. Знахабніли до такої міри, що заплатили аж 25 тисяч рублів. Взагалі вже б не платили", - відзначив президент на нараді з питань боротьби з корупцією, проведеній в Мінську в листопаді минулого року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: