Лукашенко вирішив допомогти конкурентам зі збором підписів

Лукашенкові стало шкода конкурентів і він пояснив білорусам, що, віддаючи свій підпис, вони не підтримують кандидата, а просто дозволяють йому брати участь у виборах.

Олександр Лукашенко попросив громадян країни підписатися за висунення інших кандидатів у президенти Білорусі. "Нехай вони віддадуть підписи і за альтернативних кандидатів. Там їх 16. Вони хочуть йти на вибори. Нехай йдуть", - сказав президент Білорусі.

Як зазначив Лукашенко, громадянам необхідно роз'яснити, що, віддаючи свій підпис, вони не підтримують кандидата, а просто дозволяють йому брати участь у виборах. "А в день голосування вони визначаться, за кого голосувати: або за Лукашенка, або за опозицію", - додав він.

Президент Білорусі відзначив, що в інших кандидатів є труднощі зі збором підписів, а нього самого - ні: зібрано вже 600 тисяч підписів за необхідної сотні тисяч (вдень раніше представники ініціативної групи говорили, що зібрано більше 100 тисяч). Лукашенко заявив, що, можливо, збір підписів на його підтримку пора припинити.
Представники білоруської опозиції неодноразово заявляли що підписи на підтримку Лукашенка збираються в примусовому порядку. "Якщо хтось примушує, це означає, роблять на шкоду чинному президенту. Тому що примус обов'язково буде мати зворотний ефект", - сказав глава держави.

Як повідомили у виборчих штабах інших кандидатів, за Сергія Гайдукевича зібрано вже 85 тисяч підписів, за Володимира Некляєва - більше 40 тисяч, за Ярослава Романчука - понад 30 тисяч.

Слова Лукашенка про те, що конкуренцію на виборах йому хочуть скласти 16 людей, вже застарілі: 7 жовтня будівельник Петро Борисов вийшов з передвиборної гонки на користь кандидата від християнських демократів Віталія Рімашевського. Голосування відбудеться 19 грудня 2010 року.

Читайте також:

Лукашено згоден на 70 відсотків голосів виборців

Суперник Лукашенка ходитиме по електричках з гармошкою

Лукашенко вчетверте іде в президенти Білорусі

Лукашенко оголосив опозиціонерів "ворогами народу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: