Лукашенко вже не президент, але білоруси бояться йому про це нагадати

Олександру Лукашенкові вже давно пора скласти повноваження, але він про це забув, а нагадати йому бояться чи соромляться.

Білоруський правитель Олександр Лукашенко незаконно обіймає посаду президента Національного олімпійського комітету.

Як вважають місцеві ЗМІ, глава олімпійського комітету просто забув, що термін його повноважень на цій посаді закінчився, і ніхто в країні не вирішується йому про це нагадати
Члени олімпійського виконкому, швидше за все, просто бояться піднімати це питання, або соромляться, або просто їх все влаштовує.

У передноворічному номері білоруської спортивної газети "Прессбол" у підведенні підсумків року журналіст Борис Тасман задається питанням:"З безлічі що залишилися невирішеними питань у році, що минає особливо виділяються два. Коли нарешті відбудуться Олімпійський збори, покликані не тільки підбити підсумки, визначити подальший напрямок руху білоруського спорту , але також вирішити ключові організаційні питання - про обрання президента Національного олімпійського комітету та нового складу виконкому?".

"Адже з моменту переобрання на новий термін нинішнього ареопагу пройшло більше п'яти років. Зрозуміло, що Олександр Лукашенко, обтяжений численними державними обов'язками, не має пам'ятати про всі деталі", - відзначає журналіст.

Національний олімпійський комітет Білорусії заснований в 1991 році. 15 травня 1997 Лукашенко був обраний президентом НОК. 27 березня 2001 його обрали на цю посаду повторно, а 25 листопада 2004 року - втретє.

Читайте також:

Лукашенко висилає з Білорусії до Росії своїх рецидивістів

Генпрокуратура Білорусі відмовилася порушити справу проти Лукашенка

Генпрокуратуру Білорусії попросили завести справу на Лукашенка

Лукашенко: більше не прочитаю жодної книжки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: