Лукашенко заборонив державним ЗМІ писати про кризу

Адміністрація президента Білорусі Олександра Лукашенка провела спеціальний ідеологічний семінар для головних редакторів державних видань.

Влада Білорусі заборонила державним ЗМІ писати про економічну кризу в країні. Журналістам заборонено писати про ситуацію з валютою, зростанні цін і безробіття.

Як повідомляється, Адміністрація президента Білорусі Олександра Лукашенка провела спеціальний ідеологічний семінар для головних редакторів державних видань. Журналістам, зокрема, рекомендували більше не писати про курс валюти, її наявність в обмінних пунктах і про зростання цін.

Приводом для проведення семінару стала публікація в державних ЗМІ повідомлення глави білоруської статистичного комітету Володимира Зіновського.

Нагадаємо, у повідомленні говорилося, що в результаті валютної кризи близько 600 тисяч людей залишилися без роботи. В основному це люди, зайняті в приватному бізнесі.

Валютна криза в Білорусі, що розвивається з початку 2011 року, виникла через скуповування валюти населенням, яке побоювалося девальвації місцевої валюти. Щоб погасити попит на іноземну валюту, владі Білорусії довелося витратити суттєву частину резервів країни.

Білорусія пов'язує надії щодо стабілізації ситуації на валютному ринку з отриманням кредиту від Росії на 3 мільярди доларів, переговори про який ведуться з березня.

Читайте також:

Валютна криза у Білорусі викликала масове закриття магазинів

Валютна криза у Білорусі залишила без роботи 600 тисяч осіб

Білорусам перестали продавати золото за національну валюту

У Білорусі почалась золота і діамантова "лихоманка"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: