Лукашенко: задача Росії - залякати сусідів

Білоруський президент вважає, що Митний союз потрібен Росії лише як інструмент залякування сусідів.

Президент Білорусії Олександр Лукашенко вважає, що Росія залякує своїх сусідів.

"Я все більше переконуюся, що Росія будує свою політику, щоб залякати не лише найближчих своїх партнерів, але і далеких. Мовляв, ми вам тут покажемо. Ви знаєте, світ змінився - сьогодні ніхто нікому не "покаже", - сказав Лукашенко .

Він заявив, що Москві не потрібен Митний союз, оскільки пріоритетною для неї є співпраця з США, Євросоюзом, країнами азіатсько-тихоокеанського регіону і лише потім з країнами СНД.

Білоруський президент розповів, що на одній із зустрічей з Дмитром Мєдвєдєвим запитав главу російської держави, для чого потрібен Митний союз.

"Ви що, хочете створити його, щоб відлякати Захід - раз ви нас до СОТ не берете, то ми своє СОТ тут створимо? Якщо так, то ви нам скажіть, може, ми вас в цьому і підтримаємо. Відповідь російського президента була такою: "А що тут поганого, може бути і так", - розповів Лукашенко.

"Якщо їм не потрібен Митний союз, нехай розвалюють. Не ми будемо тому причиною", - підкреслив він.

Розповів білоруський президент і про те, що він думає з приводу "антибілоруської пропаганди". "Опльовують народ. Те, що опльовують мене, - це я переживу, мені не звикати. Свого часу ми російській людині розповімо, що відбувається, якщо він не буде чогось розуміти".

Також Лукашенко запевнив, що Білорусь не створює коаліції з Грузією, а його зустрічі з Михайлом Саакашвілі не направлені проти кого-небудь.

Нагадаємо, ЗМІ заговорили про нового союзника Грузії в особі Білорусі після інтерв'ю білоруському телебаченню грузинського лідера. Саакашвілі розраховує, що Мінськ не визнає незалежність Південної Осетії і Абхазії.

Читайте також:

Саакашвілі знайшов нового союзника в особі Лукашенка

Кількість громадян Білорусі , які підтримують об'єднання з Росією, зменшилася

Лукашенко пообіцяв "не повзати на колінах" перед Росією

Лукашенко поскаржився військовим на російські диктат і шантаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: