Лукашенко запевнив, що Білорусь не буде російською губернією

На думку Лукашенка, входження Білорусі у склад Росії підтримали б "майже нуль" відсотків громадян країни.

 Президент Білорусі Олександр Лукашенко запевнив, що населення його країни виступає проти її входження до складу Росії. Про це він заявив, зустрічаючись з керівниками російських ЗМІ.

"Уявіть, якщо Білорусі запропонувати стати губернією Російської Федерації. Скільки білорусів за це проголосують? Нуль. Майже нуль", - зазначив Лукашенко. Він звернув увагу на те, що люди, які приїхали з Росії, ставляться до цього питання найбільш радикально. "Вони категорично проти (вступу Білорусі в РФ)", - відзначив білоруський президент.

Лукашенко підтвердив прагнення білоруської сторони розвивати союзні відносини з Росією.

"Принцип один: ми хочемо, щоб нас поважали, цінували і вважали нас таким ж державою, як і Росія", - зазначив президент.

Він також вважає, що поставлені в рамках будівництва Союзної держави Білорусі і Росії цілі не досягнуті, тому що не був проведений референдум по Конституційному акту Союзу.

"Я можу відповісти, чому ми не просунулися в цьому напрямку: ми не провели референдум, у нас немає правової основи будівництва Союзної держави", - заявив Лукашенко, підкреслюючи, що Конституція - "це основа будь-якого об'єднання, у тому числі - Союзної держави".

Що до питання введення єдиної валюти, Лукашенко зауважив, що "не можна побудувати будинок з даху". За його словами, спочатку "мова не йшла про російський чи білоруський рубль - ми повинні були домовитися".

"Нам запропонували єдину валюту і російський рубль, ми вплуталися в цю дискусію. Стало питання про емісійні центрі - кажуть: тільки в Москві. Тоді які права будуть у Білорусі? Як у губернії Російської Федерації", - наголосив Лукашенко.

Читайте також:

ЗМІ: Лукашенко допомагав Каддафі у пролитті лівійської крові

Лукашенко попросив фінансистів забути про "незрозумілий вільний ринок"

Лукашенко заявив, що він "плювати хотів" на реакцію ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: