Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лукашенко запровадив екологічний податок на транзит нафти через територію Білорусі

Ставка податку складатиме 50%.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав указ, згідно з яким запроваджується екологічний податок на транзит нафти трубопроводами, які проходять через територію країни.

Про це 10 січня інформує видання БелТА з посиланням на пресслужбу білоруського президента.

Як зазначається, екологічним податком буде обкладатися транзит по території Білорусії нафти і нафтопродуктів магістральними трубопроводами. Ставка податку на прибуток в розмірі 50% встановлена ​​для організацій, які займаються транспортуванням вуглеводнів.

Головна мета запровадженого податку, зокрема, формування джерел коштів для усунення екологічних наслідків можливих аварій на нафтопроводі чи інших непередбачених ситуацій, пов'язаних з переміщенням нафти.

Нагадаємо, раніше Олександр Лукашенко розповів, чому відмовився від російської нафти. Зокрема, за його словами, російський президент Володимир Путін пропонує Мінську купувати нафту за завищеними цінами.
 

Відео "Незалежна Білорусь": чому поглиблена інтеграція з Росією так небезпечна для України і світу  

Ще ближче підступитися до України і захопити вже північні кордони Росія усе активніше намагається через Білорусь. Москва економічним тиском та погрозами схиляє Мінськ до угоди про поглиблену інтеграцію. І розуміє, очевидно, під цим не лише економічну співпрацю, але й військову. У Мінську проти такого зближення вже другий день тривають протести. І крапку у цьому - могли б поставити вже сьогодні.

"Незалежна Білорусь": чому поглиблена інтеграція з Росією так небезпечна для України і світу  

Залиште свій коментар

Вибір редакції