Лукашенко звинуватив "ляльководів з Росії" у впливі на вибори в Білорусі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Білоруський лідер планує обговорити це з Путіним.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Росія та Польща втручаються у внутрішні справи і вибори в країні. Він  За його словами, вони поширюють в Мережі "моторошні фейки".

Про це повідомляє державне агентство "БелТА".

"Вони (опоненти влади - ред.) що, нас штовхають на нечесність таку, як вони себе ведуть? Ясно, що там за ними ляльководи стоять. Вони і з одного, і з іншого боку. І в Польщі живуть, і з Росії підкидають. Ми про це з президентом Путіним поговоримо найближчим часом під час зустрічі, але ця ситуація дуже складна", - заявив Лукашенко під час наради. 

Він також додав, що йде втручення з-за кордону у вибори і внутрішні справи Білорусі. Для цього застосовуються найсучасніші фальшиві технології, які "прагнуть дискредитувати білоруську владу".

Лукашенко згадав про один з таких "фейків", про те, що на рахунках його сина Віктора Лукашенка у Швейцарії нібито знаходиться понад 840 млн доларів. "Люди ж не розуміють, що це таке... До речі, це підкидається структурами "бабичевськими", "незигарями" з Росії. Це не наше, це з Росії йде інформація. Потім вони вибачаться, знімуть. Але людям-то в мізки вже вкинули це", - заявив президент Білорусі. 

Раніше повідомлялося, що Олександр Лукашенко заради власної перемоги на серпневих президентських виборах почав кидати за ґрати своїх суперників. Двоє його ключових опонентів перебувають у слідчому ізоляторі КДБ Білорусі. 

Відео Кинув за ґрати: як Лукашенко усуває суперників на президентських виборах  

Олександр Лукашенко заради власної перемоги на майбутніх президентських виборах почав кидати за ґрати своїх суперників. Двоє його ключових опонентів перебувають у слідчому ізоляторі КДБ Білорусі. У відповідь молодь та всі активні сміливці, влаштовують масові протести.  

Кинув за ґрати: як Лукашенко усуває суперників на президентських виборах  

Залиште свій коментар

Вибір редакції