Лукашенко заявив, що Росія поставить Білорусі десятки літаків, вертольотів і ЗРК

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лукашенко заявив, що Росія поставить Білорусі десятки літаків, вертольотів і ЗРК

Associated Press

Він не назвав ні термінів, ні точних обсягів поставок.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що незабаром з Росії на озброєння білоруської армії надійдуть десятки літаків, вертольотів і засобів боротьби з повітряними цілями противника, включаючи зенітно-ракетні комплекси С-400.

Про це повідомляє БелТА.

"Найближчим часом (я підписав позавчора розпорядження) з Російської Федерації поставлять нам (не буду говорити, які гроші і що) десятки літаків, десятки вертольотів, найважливішого озброєння ППО. Може, навіть C-400. Нам вони дуже потрібні, я вже про це говорив", - зазначив він, не назвавши ні термінів, ні точних обсягів поставок.

Він також додав, що, якщо під час майбутніх військових навчань "Захід-2021" побачать, що білоруській армії потрібно щось іще, то куплять у Російської Федерації і поставлять на озброєння.

Нагадаємо:

  • Вже 9 вересня кремлівський Путін із самопроголошеним білоруським Лукашенком зібралися підписати указ про інтеграцію двох країн. Мовиться про політичну, економічну та безпекову - тісну співпрацю. Це, звісно - офіційне пояснення. Насправді ж експерти наголошують, що можна говорити про фактичне злиття.
  • Також під час переговорів підпишуть всі дорожні карти щодо інтеграції двох країн в рамках Союзної держави. 

Росія та Білорусь підписують документ про злиття двох країн

Росія та Білорусь підписують документ про злиття двох країн
Наступна публікація