Лукашенко заявив, що "сильні світу цього" хочуть поставити Білорусь на коліна

За словами білоруського президента, йде ескалація інформаційної інтервенції, посилюється маніпуляція громадською думкою.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, виступаючи на військовому параді з нагоди Дня незалежності, заявив, що зовнішні сили, намагаючись дестабілізувати обстановку в країні, прагнуть зруйнувати суспільну злагоду і поставити Білорусь на коліна.

"Нам посилено і цілеспрямовано нав'язують безсовісні сценарії "кольорових" революцій, написані під копірку в столицях окремих країн. Ми розуміємо, що мета цих атак - посіяти невпевненість і тривогу, зруйнувати суспільну злагоду. Зрештою - поставити нас на коліна і звести до нуля всі завоювання незалежності. Цьому не бувати ", - заявив Лукашенко.

За словами президента, йде ескалація інформаційної інтервенції, посилюється маніпуляція громадською думкою.

"Нормою стає огульне шельмування, у тому числі анонімне за допомогою засобів масової інформації, - наголосив Лукашенко, наголосивши, що "сильні світу цього застосовують проти неугодних країн зброю масового інформаційного поразки".

Президент заявив, що "мета всього цього - диктат, нав'язування політичної волі, уніфікація світу, примус народів до нового світоустрою… Цей "новий порядок" передбачає поділ світу на "золотий мільярд" і всіх інших - сірих і убогих, які не мають навіть права голосу".

За словами Лукашенка, його країна нікому не загрожує. "Ми не розробляємо і не використовуємо зброю масового ураження. Не фінансуємо міжнародну злочинність і тероризм. Не готуємо бойовиків для організації революцій у сусідів. Не торгуємо жінками і дітьми", - заявив білоруський президент.

Лідер Білорусі висловив впевненість в тому, що країна "вистоїть". "Ми подолаємо будь-які труднощі й гідно витримаємо нав'язані нам випробування", - підкреслив він.

Як відомо, у Білорусі регулярно проходять акції протесту проти влади Лукашенка. Через групи в "ВКонтакте" "Революція через соціальні мережі" в країні щотижня по середах організовувалися мовчазні акції протесту проти президнта Білорусі Олександра Лукашенка.

У ході таких акцій громадяни приходили на головну площу свого міста, мовчки там стояли й аплодували.

За підсумками двох подібних акцій 22 і 29 червня в Мінську і ще 30 містах Білорусі було затримано більше 600 осіб. Стосовно більш ніж 200 осіб порушені справи про адміністративні правопорушення.

Читайте також:

Інтернет-спільноту привело в захват редакційне завдання білоруської журналістки

Лукашенко: якщо в Білорусі стане погано – погано буде всім

У Білорусі польського журналіста хочуть посадити за образу Лукашенка

Лукашенко пообіцяв звільнити політв'язнів, "щоб не поганити в'язниць"

Лукашенко попередив "свядомих", що не допустить акцій протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: