Лукашенко заявив, що використав би армію проти демонстрантів

Якщо б після чергових президентських виборів ситуація в країні вийшла б з-під контролю, Лукашенко не сумніваючись підключив би армію для наведення порядку.

 Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не виключає залучення Збройних сил у виняткових випадках для наведення конституційного порядку в країні.

Якщо б у грудні минулого, 2010 року, після чергових президентських виборів, ситуація в країні вийшла б з-під контролю, він не сумніваючись підключив би армію для наведення порядку, зазначив Лукашенко.

"Слава Богу, нам не довелося задіяти Збройні сили", - заявив Лукашенко, говорячи про події, які відбулися в Мінську 19 грудня.

За словами білоруського президента, події 19 грудня зайвий раз підтвердили, що проти Білорусі була організована справжня змова, яку спонсорували іноземні спецслужби, а роль чорнових виконавців відводилася місцевим політичним "вождям", про бурхливу діяльність яких (нібито на благо Білорусі) сам народ навіть не підозрював.

"Я був готовий, як і міліція, і військові, до будь-яких наслідків. А якщо б не були готові? Ми б вже з вами цю зустріч не проводили. Здається, ніщо не віщувало, що це може статися. Це зайвий раз говорить про те, що ми повинні пишатися своєю стабільністю і спокоєм і в будь-якій ситуації порох тримати сухим. Це - чисто військовий урок", - заявив Лукашенко.

Нагадаємо, 19 грудня Олександр Лукашенко в четвертий раз був обраний на пост глави держави. Після виборів тисячі прихильників білоруської опозиції влаштували несанкціонований мітинг в центрі Мінська, після чого зробили спробу захоплення Будинку уряду. Опозиція була розігнана внутрішніми військами і спецназом.

Близько 600 учасників мітингу, серед яких 11 росіян, були засуджені до адміністративних арештів.

Розгін білоруської опозиції різко засудили західні країни.

Читайте також:

Лукашенко заявив, що він "плювати хотів" на реакцію ЄС

Україна не підтримала критичну заяву Європи про Лукашенка

Маккейн: Лукашенко - брутальний тиран і помилка історії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: