Лукашенко збирається змінити Конституцію для свого наступника – він вже "наволодарювався"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водночас він обіцяє не створювати систему, за якої "Лукашенко начебто пішов і не пішов".

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що збирається посилити повноваження інших гілок влади і передати своєму наступнику на посаді президента вже змінену Конституцію.

Про це він сказав у щорічному посланні до білоруського народу і парламенту, передають Білоруські новини.

За його словами, нинішню Конституцію він не хоче залишати своєму наступнику. Лукашенко вважає, що Білорусь вже пройшла етап, коли їй  була потрібна сильна влада. Сьогодні, на думку президента, необхідно навантажувати владними повноваженнями інші структури і гілки влади.

"Що стосується майбутнього глави держави – він повинен бути главою держави, він не повинен так багато мотатися по полях і фермах", - заявив Лукашенко і додав, що натомість президент має насамперед займатися кадровими питаннями, підтягнути політичні партії, щоб вони генерували нормальних керівників.

Водночас президент Білорусі запевняє, що не буде намагатися створити систему, "що Лукашенко начебто пішов і не пішов".

"Цього в країні не буде, я вам точно обіцяю. Я думаю про майбутнє країни, а не про свою особисту владу. Я вже наволодарювався", - сказав він.

Лукашенко зазначив, що до розробки змін до Конституції буде залучено широке коло експертів. "Ми ще не виробили навіть концепцію цієї Конституції. Ця концепція з'явиться тільки тоді, коли я отримаю остаточні пропозиції від різних верств нашого суспільства", - сказав він.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що "включити кудись країну не вийде", оскільки в країні вже народилися суверенні і незалежні люди. За його словами, хто посміє знищити Білорусь - буде проклятий.

ВідеоЛукашенко звільнив віце-прем'єра та міністра сільського господарства через брудних корів

Президента Білорусі обурили умови, в яких утримували худобу. Він, не добираючи слів, порівняв їх з концтабором "Освенцим". І негайно розпорядився про кадрові зміни. Свої посади втратили не лише міністри, а й губернатор області та голова агрохолдингу.  

Лукашенко звільнив віце-прем'єра та міністра сільського господарства через брудних корів

Залиште свій коментар

Вибір редакції