Лукашенко змінив дату свого народження

В офіційній біографії президента Білорусі тепер написано, що він народився 31 серпня, хоча Лукашенко все життя відзначав день народження 30-го.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко змінив дату свого народження.

Незважаючи на те, що Лукашенко завжди приймав поздоровлення 30 серпня, в 2010 році в новинах оголосили, що день народження президента - 31 серпня.

1 вересня в офіційній біографії президента на сайті www.president.gov.by вказано "народився О.Г. Лукашенко 31 серпня 1954".

Незважаючи на це низка офіційних осіб інших держав за звичкою вітали президента з 56-річчям саме 30 серпня.

Минулого року президент сказав, що він народився 31 серпня.

"Ви ж розумієте, що я теж людина, у мене є діти, особливо молодший Миколка, в якому я душі не чаю. Йому сьогодні п'ять років, а мені вже 55. Народилися ми з ним в один день, 31 серпня.

У Лукашенка є двоє дорослих синів від офіційного багаторічного шлюбу, але він не раз повторював, що Микола і є істинним подарунком на його день народження. За його словами, син до нього дуже прив'язаний, супроводжує батька ледве не на всіх офіційних заходах.

Мама Колі — особистий лікар Лукашенка, ендокринолог Ірина Абельськая. Він довіряє їй своє здоров'я з моменту приходу до влади в 1994 році. Тоді йому відбирали особистого лікаря із співробітників мінських лікарень: неодружена, з дитиною. Зараз їй близько 40. Говорять, від Лукашенка вона не відступає ні на крок і допомагає йому в рішенні не тільки медичних, але і політичних питань. Законна дружина Бацьки Галина живе окремо.

Читайте також:

У Білорусі передрекли зміну режиму в країні

Лукашенко назвав білоруську міліцію "купкою бандитів"

Лукашенко нагримав на прем'єра на нараді: уряду загрожує відставка

Лукашенко вперше прокоментував фільм "Хрещений батька"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: