Лукашенко звільнив главу Нацбанку Білорусі

В умовах валютної кризи в Білорусі президент відправив у відставку главу правління Національного банку Петра Прокоповича.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко відправив у відставку главу правління Національного банку країни Петра Прокоповича.

У зв'язку з чим Прокопович залишив свою посаду, невідомо, проте раніше повідомлялося, що глава Нацбанку кілька місяців відновлювався після операції на серці, яку він переніс у квітні.

20 червня у зв'язку з тим, що Прокопович був на лікарняному, тимчасовим виконуючим обов'язки керівника Нацбанку став його заступник Юрій Алімов.

Олександр Лукашенко заявляв пресі, що зніме Прокоповича з посади голови Центробанку ще наприкінці червня. При цьому президент Білорусі обіцяв знайти чиновнику нову роботу. "Хомут" за його розміром ми завжди знайдемо", - сказав тоді Лукашенко.

Примітно, що Лукашенко вважає Прокоповича одним з винуватців валютної кризи, яка спалахнула в Білорусі в 2011 році. "Він помилявся, і уряд, і я мав це бачити", - зазначав президент. При цьому він додавав, що Прокопович - порядна людина, яка віддана своїй країні.

Прокопович народився в 1942 році. Він очолював Нацбанк Білорусі з 1998 року, а до цього був першим заступником прем'єр-міністра.

Читайте також:

Білоруські банки масово закривають обмінники

Білоруса, який назвав Лукашенка "найкращим президентом", відправили до психіатра

Інфляція у Білорусі перевищила 36%

Світовий банк визнав економіку Білорусі нежиттєздатною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: