Лукашенко звільнив начальника метрополітену через відеосюжет на ТБ

У Білорусії звільнили начальника Мінського метрополітену і директора заводу тракторних запчастин, де працювали терористи.

Президент Білорусії Олександр Лукашенко почав приводити в дію свою погрозу звільнити посадових осіб, винних у халатності, яка ставить під загрозу безпеку громадян.

Напередодні Лукашенко висловив обурення тим, що сторонні можуть проникнути на територію метро вночі і вийти назад, не зустрівши ні працівників метрополітену, ні міліціонерів, про що свідчив знятий якимись молодими людьми відеосюжет
Молоді люди відзначили, що могли б безперешкодно закласти на станції бомбу і спокійно піти.

Президент Білорусії Олександр Лукашенко, як і обіцяв, розпочав звільнення посадових осіб, винних у халатності, яка ставить під загрозу безпеку громадян. Він зняв Миколу Андрєєва з посади начальника Мінського метрополітену.

"Микола Андрєєв звільнений за грубе порушення трудових обов'язків, що виразилося у відсутності належного контролю за забезпеченням громадської безпеки в Мінському метрополітені, невиконання вимог Директиви Президента N1 (п.1 ст.47 Трудового кодексу Республіки Білорусь)", - сказав представник міськвиконкому Мінська .

"Я нікого не докоряю, але якщо ці факти підтвердяться, завтра без погон залишитеся", - заявив Лукашенко чиновникам напередодні.

Питання забезпечення безпеки в Мінському метрополітені набули актуальності після терористичного акту, скоєного там ввечері 11 квітня, в результаті чого 15 людей загинули, понад 200 постраждали.

На наступний же день після теракту були встановлені і заарештовані підозрювані: два жителі Вітебська 1986 року народження.

Вони працювали на Вітебськом заводі тракторних запасних частин.

Директора заводу раптово викрили в розкраданнях і звільнили.

Директор Республіканського унітарного підприємства "Вітебський завод тракторних запасних частин" Володимир Федоренко звільнений з 31 травня 2011 року.

Він "звільнений з посади за грубе порушення трудових обов'язків керівника організації, що виразилося в незабезпеченні виконання доведених підприємству показників соціально-економічного розвитку, низькому рівні трудової, виробничої та виконавської дисципліни, відсутність належних умов праці для працівників підприємства, безконтрольності за збереженням тих матеріальних цінностей, упущення в веденні виховної, ідеологічної та кадрової роботи на підприємстві ", - сказав представник Міністерства промисловості Білорусі.

Крім того, прокуратурою Вітебської області відносно Федоренко порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.210 КК Білорусії (розкрадання шляхом зловживання службовими повноваженнями).

"Встановлено, що Володимир Федоренко, займаючи посаду директора республіканського унітарного підприємства" Вітебський завод тракторних запасних частин ", в період з квітня 2006 року по квітень 2011 року по попередньою змовою з іншими особами скоїв розкрадання грошових коштів заводу, виплачуються як відрядних", - пояснив представник відомства. Він нагадав, що "за дорученням президента Білорусії в країні розгорнута широкомасштабна робота з наведення порядку і трудової дисципліни".

Можливо, президентський гнів викликаний обстановкою на заводі: відомо, що слідчі збирали там для експертизи валялися всюди болти, гайки і шайби, щоб порівняти їх з вражаючими елементами вибухового пристрою. Тому тепер керівництво заводу і звинувачують у недбалості, що, зокрема, дозволила робочим зібрати металеві вироби і безперешкодно винести їх з території підприємства для особистих цілей.

Виступаючи з Посланням білоруського народу й Національних зборів, президент сказав: "На заводі працювали? Працювали. Кульки, ролики, підшипники, арматуру готували, пиляли, додому носили? Носили. Інші компоненти (не перераховую їх) - теж у наших трудових колективах їх збирали ", також натякнувши на низький рівень дисципліни в колективі підприємства.

Читайте також:

Лукашенко звинуватив "братів-росіян" у білоруській кризі

Лукашенко зажадав "закрити рота" російським ЗМІ

"Бацька" визнав, що з емісією рубля переборщили

Білоруські вкладники втратили мільярд доларів через девальвацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: