Лукашенко звинуватив українську владу в таємному перекиданні до Білорусі бойовиків та зброї

Автор
Богдан СкавронБогдан Скаврон
Дата публікації
Перегляди
960
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лукашенко звинуватив українську владу в таємному перекиданні до Білорусі бойовиків та зброї

Скріншот відео

Таким фейком самопроголошений президент Білорусі пояснив “вимушене” закриття кордону з Україною.

Білоруський лідер Олександр Лукашенко відзначив, що його політичні стосунки з українською владою перебувають на найнижчому рівні, оскільки з території України до Білорусі постачають бойовиків та зброю. 

Таку заяву зробив самопроголошений президент Білорусі під час пресконференції “Велика розмова з президентом”, трансляція якої 9 серпня ведеться на YouTube.

За його словами, зброя в Білорусь, начебто, надходить в основному з України. Цим, а також підготовкою та перекиданням з України до Білорусі бойовиків, Лукашенко пояснив рішення "намертво" закрити кордон.

“Навіщо ти бойовиків готуєш на території України і зброю закидаєш до нас сюди?" - сказав Лукашенко, звертаючись до українського президента Володимира Зеленського, який, за його словами, побіг за Заходом.

Водночас Олександр Лукашенко стверджував, що намагався підтримувати добрі “батьківські” стосунки з президентом України. "Як з сином з ним розмовляв. Володя, треба це, треба то... Він все це сприймав, розумів, що з ним трапилося?" - дивувався “бацька”.

Нагадаємо, раніше в цьому ж інтерв'ю Олександр Лукашенко назвав умову, за якої Білорусь визнає незаконно анексований  Крим російським.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
960
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація