Лукашенко звинуватив уряд Росії у провалі домовленостей

За словами Лукашенка, президенти ухвалюють рішення, а уряд Росії провалює.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що у зриві домовленостей в рамках союзної держави винен російський уряд.

"Президенти ухвалюють рішення, а уряд Росії провалює", - заявив Лукашенко журналістам в п'ятницю в ході робочої поїздки до Могильовської області.

"Все, про що ми домовляємося, підписуємо на найвищому рівні - все блокується, не виконується, - сказав Лукашенко. - Якщо починає блокувати Росія і не пускати нас на свій ринок, так навіщо нам ця інтеграція". При цьому Олександр Лукашенко підкреслив: "Але не я винен в цьому".

"Нас звинувачують, що ми беремо участь у "Східному партнерстві", розвиваємо стосунки із Заходом. А що нам робити?" - запитав Лукашенко.

Президент Білорусі повідомив, що на найближчому засіданні Радміну союзної держави в Мінську будуть розглядатися проблеми в двосторонніх відносинах.
Тим часом прес-служба уряду РФ повідомила, що Володимир Путін відвідає 28 травня Мінськ, де візьме участь в засіданні Ради міністрів союзної держави Росії і Білорусі.

Нагадаємо, голова білоруського уряду Сергій Сидорський звинуватив Росію у невиконанні антикризових програм. Через поступове позбавлення Білорусії дотацій, в республіці почалися економічні проблеми і погіршав платіжний баланс, що лише посилило кризу. Фактично, Мінськ вимагає від Москви нових фінансових вливань, і доступу білоруських товарів до держзакупівель, а також участі у формуванні держрезерву Росії. Експерти вже назвали позицію Білорусії нахабством.

22 квітня Міжнародний валютний фонд в доповіді про стан глобальної економіки в 2009 році відзначив, що від кризи в світі найбільше постраждали країни з числа колишніх радянських республік, зокрема Росія і Білорусь. За даними МВФ, ВВП Білорусі в 2009 році впаде на 4,3%, а Росії - на 6%.

Читайте також:

Білорусь звинуватила Росію у підсиленні кризи

Білоруська опозиція провела мітинг в Празі

План виходу з кризи від Лукашенка: працювати цілодобово, не їсти та не спати

Мєдвєдєв умовив Лукашенка не брати кредит на 100 млрд. рублів і визнати Південну Осетію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: