Лукашенко звинуватив уряд у порушенні закону

Білоруський президент розкритикував уряд і прем’єр-міністра зокрема за прийняття скандальної постанови, що трохи не паралізувала оптову торгівлю.

Уряд Білорусії порушив закон при прийнятті скандально відомої постанови 991, яка фактично паралізувала оптову торгівлю на території країни.

Про це заявив президент Білорусії Олександр Лукашенко.

"Головне - порушений закон, принцип колегіальності. Уряд - колегіальний орган, він приймає рішення, а не прем'єр-міністр", - відзначив Лукашенко.

Нагадаємо, що 31 липня на сайті білоруського уряду було опубліковано постанову "Про деякі питання придбання товарів на території Республіки Білорусі", згідно з яким компанії могли купувати товари оптом лише у виробників або їх офіційних представників.

Крім того, списки офіційних представників повинні були затверджуватися в уряді, проте жодного списку на кінець липня ухвалено не було.

Рішення уряду було одразу ж розкритиковане бізнесменами - вони стверджували, що воно підірве основи торгівлі в країні. Олександр Лукашенко в даному питанні підтримав бізнесменів, розкритикувавши уряд.

В результаті на початку серпня постанову відмінили. При цьому з'ясувалося, що винуватих за ухвалення рішення знайти неможливо.

"Стали розбиратися, хто постанову готував. Виявилось, один "діяч" за вказівкою прем'єр-міністра підготував цей документ, кинув йому на стіл і назавтра виїхав у відпустку. Запитати навіть немає з кого!", - скаржився Лукашенко.

Читайте також:

Лукашенко створить "суперкомітет" з контролю над силовиками

Лукашенко оголосив про свинарську революцію в Білорусії

Білорусь скасувала заборону оптової торгівлі

Експерти очікують нечувану газову війну з Білоруссю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: