Лукашенкові виповнюється 55 років

День народження президент Білорусі знов проведе на роботі. Дарувати подарунки не прийнято.

Завтра президенту Білорусі Олександру Лукашенку виповнюється 55 років.

Це вже 15-й день народження Бацьки на посту глави держави, проте жодного разу він не відзначав його публічно, та і на цей раз торжеств не передбачається. Цього дня Лукашенко працює як завжди.

"Президент не відзначає свій день народження взагалі. У цю неділю він знаходитиметься на роботі, буде звичний робочий день, — повідомили в прес-службі президента Білорусі. — Колектив адміністрації його поздоровляти не буде. Це не прийнято, не вітається".

Люди, які працюють з Лукашенком, сходяться у тому, що небажання публічно відзначати день народження виходить з особливостей характеру білоруського президента. "Він не пускає в свій внутрішній світ і правильно робить", — передає російська преса слова Олександра Федута, який працює з Лукашенком ще з 1994 року. Ще одне пояснення прихованої Лукашенко — підтримка образу батька нації, Бацьки. "Чим більше навколо життя президента таємниці і містики, тим сакральнішим стає його образ і тим більше слухатиме його народ", — вважає білоруський політолог Леонід Міндлін.

Проте недавно Лукашенко прочинив завісу таємниці над своїм особистим життям. Він вивів в світ Колю, свого позашлюбного 5-річного сина. Коля народився 31 серпня, на день пізніше батька, і Бацька, у якого двоє дорослих синів від офіційного багаторічного шлюбу, не раз повторював, що хлопчик і є істинний подарунок на його день народження. По визнанню Бацьки, син до нього дуже прив'язаний, супроводжує батька ледве не на всіх офіційних заходах. "Одного разу під час переговорів він заліз до тата на коліна. "Я говорю: "Колюш, сядь поряд, ну не треба на коліна, це ж офіційні переговори". Він тут влаштував скандал: "Ні, я хочу з тобою на коліна. Ти мій тато, я хочу з тобою на коліна", - розказує Лукашенко.

Президент Білорусі не ображається на згадку про те, що син позашлюбний. "Ось тут Путін сказав: "Це від Бога", — заявив Бацька. Мама Колі — особистий лікар Лукашенко, ендокринолог Ірина Абельськая. Бацька довіряє їй своє здоров'я з моменту приходу до влади в 1994 році. Тоді йому відбирали особистого лікаря із співробітників мінських лікарень: неодружена, з дитиною. Зараз їй близько 40. Говорять, від Лукашенко вона не відступає ні на крок і допомагає йому в рішенні не тільки медичних, але і політичних питань. Законна дружина Бацьки Галина живе окремо.

Читайте також:

Лукашенко "не продасть" дружбу з Росією

Лукашенко помилував "американського шпигуна" Зельцера

Випускниця збиралася відірвати собі ногу після танцю з Лукашенком

У Любліні вирощують портрет Лукашенка з редису та моркви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: