Лужков будує в Лондоні палац з підземним лабіринтом

Мер Москви будує у Лондоні будинок, що поступається своєю вартістю лише Букінгемському палацу. Під резиденцією заплановано створити цілий підземний лабіринт.

Лужков та Батуріна. Фото leloo.com.ua
Юрій Лужков та Олена Батуріна. Фото leloo.com.ua
Родина мера Москви Юрія Лужкова будує в Лондоні найбільший будинок після Букінгемського палацу - вартістю 100 мільйонів фунтів стерлінгів.

Як пише The Sunday Times, "сім'я російських олігархів" купила будинок за 50 мільйонів фунтів стерлінгів через компанію, зареєстровану на Британських Віргінських островах.

Джерела британського видання повідомляють, що справжній покупець - Олена Батуріна, найбагатша жінка Росії і дружина мера Москви Юрія Лужкова.

Особлива увага приділяється "підземного лабіринту", який планується створити під особняком Уітенхерст в районі Хайгейт, у північному Лондоні.

У статті зазначається, що це буде одне з найбільших підвальних приміщень у Великобританії. У цьому "лабіринті" мають розміститися кінозал на 33 глядачів, салон краси, басейн і стоянка на 24 автомобілі, оснащена ліфтом, здатним піднімати автомобілі з пасажирами "на рівень вулиці".

Підземні роботи "займуть шість місяців, і повне" перетворення "особняка Уітенхерст обійдеться новому власникові приблизно в 50 мільйонів фунтів стерлінгів.

Читайте також:

Лужков закликав росіян боротися з Барбі

Лужков буде цілу зиму відганяти снігопади від Москви

Лужков запропонує Мєдвєдєву страчувати наркоторговців

Лужков написав поему про Полтавську битву
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: