Лужков дізнався про своє звільнення з інтернету і на пенсію не збирається

Лужков заявив урядовцям, що не збирається йти на пенсію і продовжить займатися політичною діяльністю. В опозиції припускають, що він може "об'єднати навколо себе скривджених чиновників".

Звільнений з посади мера Москви Юрій Лужков не має наміру залишати Росію і збирається активно зайнятися політичною діяльністю.

Як заявив префект Північного адміністративного округу Москви Олег Мітволь, про це сам Лужков вранці заявив членам московського уряду, приймаючи в своєму кабінеті вітання з 74-річчям.

"Юрій Лужков сказав нам, що на пенсію не збирається, і зазначив, що має намір активно зайнятися політичною діяльністю, але не повідомив у якому амплуа", - розповів префект.

За словами Мітволя, Лужков не виглядав пригніченим. При цьому повідомив своїм колегам, що дізнався про свою відставку з інтернету.

"Юрій Лужков на зустрічі з членами уряду сказав, що він буде займатися політикою, а в якості одного із завдань, яке він ставить перед собою, стане відновлення інституту виборності мера столиці", - повідомив один з членів столичного уряду, який зустрічався у вівторок з Лужковим.

У свою чергу лідери двох опозиційних партій сумніваються, що Лужков, який виходить з "Єдиної Росії", буде створювати свою власну політичну організацію. "Я не виключаю, що він може спробувати виступити як опозиційна політична сила, але є великі сумніви, що він піде на це", - сказав глава "Яблука" Сергій Мітрохін.

"Якщо він почне таку ж політичну фронду, то може опинитися там, де зараз знаходиться Ходорковський. Я думаю, що Лужков це розуміє і, швидше за все, з цього шляху не піде", - зауважив політик.

У свою чергу співголова опозиційного руху "Солідарність" Борис Нємцов також допускає, що Лужков займеться політичною діяльністю.

"Звичайно, він може об'єднати навколо себе скривджених чиновників і бізнесменів і зайнятися політикою. Але якщо розслідування того, чим він займався на посаді мера, буде доведене до суду, то, звичайно, з політичною діяльністю доведеться закінчувати", - сказав Нємцов.

"Хочу також відразу відзначити, що до себе ми його ніяк не візьмемо, бо нам дорога репутація", - додав він.

Нагадаємо, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв достроково відправив у відставку мера Москви Юрія Лужкова. Відповідний указ був підписаний 28 вересня.

Мєдвєдєв наголосив, що втратив довіру до Юрія Лужкова, як мера Москви, через що підписав указ про звільнення.

Читайте також:

Мєдвєдєв пояснив, чому звільнив Лужкова

Мєдвєдєв не виключив нових звільнень

Лужков вийшов із "Єдиної Росії"

Мєдвєдєв призначив тимчасово виконуючого обов'язки мера Москви

Юрій Лужков відправлений у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: