Лужков і Батуріна гуляють Віднем і слухають "Хава Нагілу"

Юрій Лужков та Олена Батуріна вирішили не повертатися до Москви, доки не владнають сімейні справи. Вибори та бізнес, кажуть вони, навіть не на другому місці.

Юрій Лужков та Олена Батуріна гуляють Віднем і слухають вуличних музикантів, а політику і бізнес поки вирішили залишити поза увагою. Принаймні журналісти зустріли їх, коли "вони сиділи поруч з собором Святого Стефана і слухали виконання на акордеоні "Підмосковних вечорів" і "Хава Нагіли ".

Юрій Лужков відмовився коментувати список кандидатів на пост столичного градоначальника, який "Єдина Росія" запропонувала президенту Дмитру Мєдвєдєву. "Без коментарів. Звичайно, є свої емоції, але я ні з ким не хочу ділитися. Немає бажання зараз втручатися будь-яким чином у призначення нового мера. Не буду втручатися. Ніяких коментарів", - сказав Лужков.

Втім, на інші теми Лужков і Батуріна говорили цілком охоче. Екс-мер підтвердив, що не збирається залишати політику, і буде боротися за вибори мера і губернаторів, в тому числі і у зв'язку з тим, що сталося з ним останнім часом.

"Мені було б комфортно свою кандидатуру запропонувати москвичам, а не президенту чи нашій московської міської думи. Це не вибори, це - призначення. Різниця серйозна. Москвичі в цьому плані обділені двічі: по-перше, вони не мають губернатора (ми є суб'єктом федерації ), по-друге, ми не маємо обраного мера ", - підкреслив Лужков.

На його думку, ситуація з призначенням губернаторів "склалася після Беслана, коли президент Путін в умовах, які були просто надзвичайними, просто запропонував цю зміну".

"Губернатори і Державна дума погодилися з цим. Може бути, вони погодилися, маючи на увазі, що цим правом користуватимуться розумно", - зазначив екс-мер. Зараз же він "не бачить розуму" у всіх цих призначеннях, бо сьогодні вийшло так, що російський народ "вибираючи, перестав вибирати".

Вони нагадав, що "кілька разів пропонував змінити суть партійної роботи. "Демократичність, сама по собі, не може бути авторитарною. Сьогодні в нас немає партії за винятком, може, "Яблука". "Яблуко", мабуть, продовжує залишатися партією, в якій внутрішня робота має демократизм", - вважає колишній столичний градоначальник.

На питання, кого б він взяв у соратники, щоб продовжувати боротьбу, Лужков відповів наступне: "Дайте мені трошки зайнятися своїми справами, у мене є свої проблеми, проблеми особисті, проблеми сім'ї. Я їх вирішу - потім вже почнемо".

"Зараз проводжу консультації. Ви знаєте дуже багато структур, руху, деякі політичні партії дуже навіть налаштовані співпрацювати", - зазначив Лужков, відмовившись при цьому назвати ці партії і структури.

Судячи зі слів Лужкова, до Москви він збирається повернутися наступного тижня, покінчивши в Австрії із "справжніми серйозними справами". У свою чергу, глава компанії ІНТЕКО Олена Батуріна, відповідаючи на запитання, чи відчуває вона тиск на свій бізнес, відповіла: "Ну, так, істерія". Вона додала, що якщо є припущення про можливість "санкціонованих необґрунтованих дій з боку державної влади" для того, щоб позбавити її бізнесу, то в цьому і є відповідь на поставлене питання. Батурина також сказала, що це може здатися дивним, але бізнес в її житті "ніколи перше місце не займав". "Повинна сказати - навіть не друге", - додала вона. Лужков пояснив, що для його дружини "на першому місці - діти, на другому місці - чоловік".

Нагадаємо, Юрій Лужков після декількох тижнів "інформаційної війни" проти нього 28 вересня був відправлений у відставку з різким формулюванням "у зв'язку з втратою довіри президента".

Читайте також:

Указ Мєдвєдєва про відставку Лужкова оскаржили в суді

Звільнений Лужков продовжує щоранку їздити в московську мерію

Захід про відставку Лужкова: Мєдвєдєв діє, як Путін

"Єдина Росія" обрала сімох кандидатів на місце Лужкова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: