Лужков: ми у Москві робимо джихад

За словами Лужкова, "релігія - це джихад, але не той, що лякає людей, а той, який допомагає людині творити".

Мер російської столиці Юрій Лужков охарактеризував роботу міської влади як творчий джихад. Таку заяву мер зробив у четвер, 24 вересня, на конференції Росія і ісламський світ: партнерство в ім'я стабільності.

За словами Лужкова, "релігія - це джихад, але не той, що лякає людей, а той, який допомагає людині творити". У свою чергу творення, зазначив градоначальник, "це теж боротьба, зусилля, подолання, яке кожен з нас повинен робити в культурі, людському спілкуванні, бізнесі, економіці, державному будівництві".

"Тому ми теж у Москві здійснюємо джихад через "не можу", - підкреслив Лужков.

Ісламський релігійний термін джихад у перекладі буквально означає – старанність, завзяття. Але у масовій свідомості він асоціюється з священною війною.

На сайтах, присвячених питанням ісламу, джихад характеризується як зусилля для досягнення економічної і військової сили, а також боротьба за зміцнення національної незалежності.

Юрій Лужков відомий своїми неоднозначними заявами. Так, на початку вересня він запропонував всю зиму розганяти хмари над Москвою, щоб уникнути снігопадів у столиці.

Раніше столичний градоначальник висловив думку, що утилізація гною - завдання державної ваги.

Читайте також:

Лужков закликав росіян боротися з Барбі

Лужков буде цілу зиму відганяти снігопади від Москви

Лужков запропонує Мєдвєдєву страчувати наркоторговців

Дружина Лужкова заробляє в 1100 разів більше за чоловіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: