Лужков написав поему про Полтавську битву

Мер російської столиці вважає, що саме завдяки Полтавській битві Росія стала однією з країн-лідерів у світі.

Під час театралізованої реконструкції Полтавської битви, яка відбулася в московському Коломенці, мер Москви Юрій Лужков прочитав власну поему, присвячену перемозі російської армії над шведами в цій битві.

У поемі мер прославив російську зброю і відзначив значення Полтавської битви для майбутнього Росії. За словами Лужкова, Полтавська битва стала першою знаменитою битвою, яка зробила Росію одним з лідерів серед європейських та інших країн світу.

"Політичні відгуки щодо цієї історичної дати вже прозвучали і звучатимуть і в Росії, і в братській Україні, і в світі. Сьогодні ми пригадаємо і наочно побачимо, як відбувалася ця битва", - сказав Лужков перед початком реконструкції.

Театралізоване дійство розгорнулося на полі поблизу палацу царя Олексія Михайловича в Коломенському. Почалося шоу на тлі українського села, де розташувався табір російських військ.

Потім глядачі побачили саму битву з використанням піротехніки і парад на честь перемоги російських військ.

Гостями свята, за оцінками організаторів, стало близько 2,5 тисяч людей, серед яких був нащадок полководця і керівника російських військ графа Шереметьєва.

Читайте також:

Україна погрожує владі Москви відмовою у гостинності

Росія хоче "приватизувати" Полтавську битву

На 300-річчя Полтавської битви козаки влаштували провокацію

Лужков звинуватив Ющенка в русофобії та проблемах у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: