Лужков оскаржить свою відставку у суді

Друг екс-мера Москви Йосип Кобзон розповів, що Лужков збирається оскаржувати свою відставку у суді, хоча сам Кобзон розуміє марність таких дій.

Лужков та Кобзон
Gloria Mundi
Кобзон розповів про плани Лужкова
Колишній мер Москви Юрій Лужков подасть до суду на рішення про відсторонення його від посади.

Про це розповів близький друг Лужкова Йосип Кобзон.

За словами Кобзона, колишній мер розповів йому про свої плани 28 вересня. Народний артист додав, що спробував пояснити Лужкову марність цього суду, однак "він людина принципова і, по всій видимості, наполягатиме на своєму".

Кобзон також додав, що Лужков не залишить Росію, "навіть якщо проти нього чи його оточення будуть порушені кримінальні справи і тиск на нього продовжиться". Говорячи про плани екс-мера, він зазначив, що Лужков обов'язково буде активно працювати. "Чи буде це політична діяльність або господарська робота - час покаже", - додав Кобзон.

Раніше голова Мосміськдуми Володимир Платонов заявив, що Лужков має право оскаржити рішення президента про відставку у Верховному суді. Для цього у нього є 10 днів. Своє рішення Верховний суд зобов'язаний винести також у 10-денний термін.

Нагадаємо, 28 вересня президент РФ Дмитро Мєдвєдєв підписав указ, яким відправив Лужкова, який керував Москвою більше 18 років, у відставку "у зв'язку з втратою довіри". В.о. градоначальника призначений Володимир Ресін, що раніше був заступником Лужкова.

Лужков написав листа Мєдвєдєву, в якому заявив про інформаційний терор щодо себе, метою якого повинна була стати його добровільна відставка.

Лідер російської опозиції Броис Нємцов також заявив, що Слідчий комітет при прокуратурі РФ може в будь-який момент порушити кримінальні справи проти Лужкова та його дружини Олени Батуріної. Зараз органи СКП та МВС проводять дослідчі перевірки дій колишнього мера Москви і його дружини, глави холдингу "Інтеко".

Читайте також:

Проти Лужкова і його дружини порушать кримінальні справи

Лист Лужкова Мєдвєдєву не вплинув на його відставку

Про Лужкова вийде розгромний фільм на російському ТБ

Лідер Меджлісу: відставка Лужкова піде на користь Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: