Лужков отримав три мільйони рублів грошової компенсації

Юрій Лужков після звільнення отримав три мільйони рублів у якості грошової компенсації.

Колишній мер Москви Юрій Лужков після свого звільнення отримав три мільйони рублів у якості грошової компенсації.

Згідно із заявою представників московського уряду, держслужбовці в столиці при виході на пенсію отримують разову фінансову винагороду, яка виводиться з їхньої зарплати і кількості повних років держслужби. При цьому дана сума не може перевищувати десяти розмірів щомісячної зарплати.

Як повідомляє "Комсомольская правда", Лужков отримав максимально можливу допомогу - згідно з офіційною інформацією, зарплата колишнього мера становила близько 300 тисяч рублів на місяць. Таким чином, він одноразово отримав зарплату як за 10 місяців роботи.

За даними видання, в 2009 році дохід колишнього столичного градоначальника склав 7,9 мільйона рублів (658,3 тисячі рублів на місяць).

На початку жовтня колишній мер Москви Юрій Лужков став деканом факультету управління великими містами московського Міжнародного університету. На новому місці роботи Лужков отримуватиме зарплату в один рубль на місяць.

Нагадаємо, 28 вересня Юрій Лужкова відправили у відставку з поста мера Москви у зв'язку з "втратою довіри" президента РФ.

Читайте також:

Юрій Лужков назвав путінську партію "служницею"

Новим мером Москви обрано "справжнього сибіряка" Сергія Собяніна

Зураб Церетелі встановить у Москві пам'ятник Лужкову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: