Лужков подав до суду на художника, який перетворив його на "уклюжего вора"

Виноградов влаштував перформанс з анаграмами. На сцену вийшли люди з плакатами із зображеннями букв, які утворювали слова "Юрій Лужков".

Мер Москви Юрій Лужков подав позов до суду на художника Германа Віноградова, вважаючи, що той назвав його злодієм.

На святкуванні дня народження автора "Чорного квадрата" Казиміра Малевіча в клубі "Будинок" Виноградов влаштував перформанс з анаграмами. На сцену вийшли люди з плакатами із зображеннями букв, які утворювали слова "Юрій Лужков". Вони перебудовувалися, змальовуючи фрази: "Уклюжий вор", "Ой, лжив, урюк", "Живой урдюк", "Ожируй клюв" та інші.

Пізніше, на мітингу проти зносу Центрального будинку художника (ЦБХ) один з його учасників приніс з собою плакат "Юрий Лужков - уклюжий вор". Герман Віноградов передбачив, що саме це стало приводом для звернення до суду з позовом про захист честі і гідності.

При цьому художник стверджує, що не знає, хто виготовив плакат, сам він відношення до нього не має.

Як повідомляється на сайті Оpenspace, як відповідачі в позовній заяві Лужкова фігурують Виноградов - як, нібито, автор плаката - і журналіст "Комерсанта" Олександр Воронів, що написав нотатку про мітинг в захист Центрального будинку художника.

Зараз Виноградов і його адвокат намагаються добитися виключення імені художника із списку відповідачів за позовом Лужкова унаслідок відсутності підстав для пред'явлених претензій.

Читайте також:

Лужков заявив, що вважає себе мудрецем

Шахрайка видурила в москвичів мільйони рублів від імені Юрія Лужкова

На демонстрації Лужков засудив політику Путіна

Лужков виділить 5 млн на захист радянського ветерана від Латвії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: