Лужков пообіцяв залишитися в Росії

Екс-мер російської столиці відмітив, що подасть документи на отримання британської туристичної візи, щоб побачитися з дітьми, проте вказав, що повернеться в Росію.

Колишній мер Москви Юрій Лужков пообіцяв залишитися в Росії і боротися зі своїми критиками, яких він звинуватив в "політичному залякуванні".

Лужков, який цього тижня знаходиться в Зальцбурзі, пообіцяв не емігрувати. "Я залишуся в Москві і битимуся за свою честь і своє ім'я", - заявив він в телефонному інтерв'ю Financial Times.

Екс-мер Москви відмітив, що планує подати документи на отримання британської туристичної візи, щоб побачитися з дітьми, які там вчаться, проте вказав, що повернеться в Росію.

Як відмічає FT, новий градоначальник російської столиці Сергій Собянін заявив, що перегляне більше 100 тис. контрактів, підписаних попередньою адміністрацією міста, і це може провіщати наступ на столичну еліту лужковської ери.

Юрій Лужков у відповідь на ці звинувачення відмітив, що контракти підписувалися на основі конкурентного тендеру і у рамках закону.

Нагадаємо, Юрій Лужков уже намагався отримати посвідку на проживання в Латвії і мав намір спробувати отримати її в Австрії та Великобританії.

На початку січня Лужков звернувся до Латвії з проханням надати йому дозвіл на проживання, підкріпивши прохання законними підставами - інвестиціями в економіку республіки і нерухомістю.

Але влада Латвії в проханні екс-меру Москви відмовила. Міністр внутрішніх справ республіки Лінда Мурніеце своїм особистим рішенням внесла його в чорний список нев'їзних осіб, що також знижує його шанси на отримання посвідки на проживання в інших країнах ЄС.

Крім того, з'являлися відомості про те, що Лужков має намір просити посвідку на проживання в Австрії, з якою екс-мера пов'язує багато чого: і давня дружба з градоначальником Відня Міхаелем Хойплем, і бізнес його дружини Олени Батуріної, яка володіє, в тому числі, готелем класу "люкс" на одному з популярних австрійських гірськолижних курортів Кітцбюель.

Однак, на думку австрійських ЗМІ, у Лужкова було мало шансів отримати ПНП в Австрії, оскільки Відень "боїться обпектися об людину, на яку впала немилість Кремля".

А нещодавно представник однієї з візових структур, що працюють з британським Міністерством внутрішніх справ, спростував поширену ЗМІ інформацію про те, що Лужков нібито отримав посвідку на проживання у Великобританії.

Читайте також:

Британія не дала Лужкову посвідку на проживання, але дозволила жити з родиною

Австрія не збирається давати притулок Лужкову

МВС Латвії включило Лужкова до "чорного списку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: