Лужков спростував чутки про спробу посварити Мєдвєдєва і Путіна

Юрій Лужков спростував інформацію про його намір внести розкол між президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим і прем'єр-міністром Володимиром Путіним.

Мер Москви Юрій Лужков відкинув звинувачення в тому, що він має намір внести розкол між президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим і прем'єр-міністром Володимиром Путіним. За його словами, ця ідея могла прийти "лише в гарячі голови".

Лужков припустив, що домисли спровокувала його стаття в "Російській газеті", в якій мер запропонував продовжити будівництво траси Москва - Петербург через Хімкинський ліс. Він підкреслив, що в статті містилася оцінка мерії, яку просила дати адміністрація президента.

Лужков спростував чутки про свій конфлікт з адміністрацією президента: "Конфліктів немає. Є різні думки". Також він відмовився коментувати чутки про свою швидку відставку, заявивши, що залишиться на посаді до закінчення повноважень.

Первісне рішення будувати трасу через ліс підтримувала не тільки московська мерія, а і уряд РФ. Однак після численних протестів громадян проти початку будівництва Мєдвєдєв наказав припинити роботи і розглянути питання про маршрут заново.

8 вересня на стрічці "Інтерфаксу" з'явився коментар неназваного співробітника адміністрації президента РФ. Джерело заявило, що в публікаціях деяких московських ЗМІ "простежуються спроби деяких представників столичної влади зіштовхнути президента і прем'єра". Він сказав, що міське керівництво "перестаралося", і відзначило, що "подібні спроби не залишаться без відповідної реакції".

10 вересня на міжнародному форумі в Ярославлі Дмитро Мєдвєдєв прокоментував слова Лужкова про те, що, на його думку, положення в російському суспільстві є важким. Після того, як на репліку політолог Гліб Павловський передав ці слова, президент сказав: "Ви що, пропонуєте мені московськиму меру привіт послати?" При цьому Мєдвєдєв висловив незгоду з оцінкою Лужкова.

У ЗМІ висловлювалися припущення, що в останні тижні відносини між Кремлем і столичною мерією загострилися. Так, 10 вересня канал НТВ в рамках програми "Надзвичайна подія. Розслідування" покаже фільм "Справа в кепці", присвячений Лужкову. Його зняли ті ж люди, що працювали над трьома документальними картинами, об'єднаними загальною назвою "Хрещений батько" і загальним головним героєм - президентом Білорусії Олександром Лукашенко.

Читайте також:

На НТВ терміново зняли фільм, що ганьбить Лужкова

Лужкову пророкують відставку в найближчі два-три місяці

У Білорусі знімуть аналог "Хрещеного батьки" про Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: