Лужков став мером вп'яте

Депутати Московської міської думи на позачерговому засіданні затвердили рішення про продовження роботи Юрія Лужкова на посаді мера Москви.

Юрій Лужков
Юрій Лужков вдячний за довіру. (Фото: festival.vitebsk.by)

Юрій Лужков, який керує Москвою впродовж 15 років, обраний мером російської столиці на п'ятий термін.

Депутати Московської міської думи на позачерговому засіданні в середу затвердили кандидатуру діючого мера на пост глави регіону за представленням президента Російської Федерації. За кандидатуру Лужкова проголосувало 32 з 35 депутатів, проти виступили троє. 

Після оголошення підсумків голосування Лужков подякував президенту РФ і депутатам Мосдерждуми за надану йому довіру. 

"Я хочу сердечно подякувати президенту РФ Володимиру Путіну за внесення моєї кандидатури для голосування на посаду мера Москви і хочу подякувати Мосдерждумі за ту довіру, яка мені надана дуже консолідованим голосуванням. Спасибі, працюватиму на користь і благо міста", - сказав він.
 
Пізніше в розмові з журналістами він розповів, що це голосування було непростим, оскільки було багато критичних виступів депутатів, зокрема від фракції КПРФ. 

"Саме голосування - це могутній вотум довіри мені на новий термін. І, звичайно ж, я відчуваю хвилювання", - сказав мер.
 
Він також заявив, що має намір продовжувати активну роботу на своїй посаді. "Москва розвивається, розвивається економіка міста, всі галузі, які є важливими, і я докладатиму всіх зусиль, щоб цей розвиток йшов далі. Звичайно, все проходить не без проблем, але ці проблеми можна вирішувати", - заявив Лужков.

Москва
(Фото: thekonst.net)

Позитивно мер столиці Росії оцінив і роботу центральної влади РФ. "Ситуація сприяє розвитку регіонів, і треба користуватися цим моментом, щоб економіка, наука й інші важливі галузі вийшли в нас на передові позиції в світі", - сказав мер. 

За його словами, головне, що потрібно робити владі, - "вміти служити людям і розуміти нагальні проблеми москвичів та росіян"
.
"Найголовніше - нам потрібно зробити все, щоб ситуація демографічна через економічний розвиток і нашу увагу до старшого і молодшого покоління виправлялася. Без цього майбутнього в Росії немає", - сказав Лужков, додавши, що для того, щоби досягти всіх поставлених цілей, потрібно виконати велику роботу. 

Спікер Мосдерждуми Володимир Платонов повідомив, що час урочистої інавгурації мера буде оголошено пізніше.
 
Лужков вже 15 років (з 1992 року) керує Москвою -десятимільйонним містом з бюджетом в 700 мільярдів рублів.

Лужков народився 21 вересня 1936 року в Москві, закінчив Московський інститут нафти та газу імені Губкіна, працював на керівних посадах підприємств і організацій хімічної промисловості. 

Він є автором більш ніж 200 друкованих праць, книг, присвячених проблемам соціально-економічного розвитку Росії.
 
Одружений, має чотирьох дітей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: