Лужков відповів на хвилю компромату

Юрій Лужков назвав сюжети про нього "брудом, кашею, зібраної для того, щоб впливати на мера, до чогось його запросити".

Мер Москви Юрій Лужков вперше прокоментував компрометуючі його сюжети, показані на центральних російських телеканалах.

Столичний градоначальник назвав показане в ефірі "брудом, кашею, зібраної для того, щоб впливати на мера, до чогось його запросити".

За словами Лужкова, незважаючи на те, що його позиція і його дії подобаються не всім, у відставку він йти не збирається. "Виправдовуватися - це не той спосіб на Русі, щоб себе захистити. Якщо людина починає виправдовуватися, значить, вона винна", - зазначив мер.

Він також відзначив, що ніколи не робив преференцій своїй дружині Олені Батуриній, ім'я якої регулярно згадувалося в антілужковських сюжетах. "Моя дружина – найталановитіша людина. Це визнають усі, хто з нею стикався по роботі. Вона була б ще багатішою людиною, якщо б не була дружиною мера Москви", - заявив Лужков.

Перша порція матеріалів, спрямованих проти Лужкова, з'явилася в ефірі НТВ 10 вересня, коли в програмі "Надзвичайна подія. Розслідування" вийшов сюжет "Справа в кепці". У сюжеті йшлося про нещодавні скандали, пов'язані з іменем мера, а також про будівельний бізнес його дружини.

Пізніше подібні сюжети вийшли на телеканалах ВГТРК та Першому. Уряд Москви і Олена Батурина у зв'язку з показаним пообіцяли подати на телеканали до суду.

Читайте також:

Дружина Лужкова захистить його честь у суді

Сім'я Лужкова очолила рейтинг багатіїв російської влади

Лужкова розкритикували серією сюжетів по головних телеканалах Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: