Лужков запропонував націоналізувати активи олігархів

Мер Москви хоче забрати активи у російських олігархів та продати їх "за ринковими цінами". "Потрібно трішки боляче комусь зробити", - заявив він.

Мер Москви Юрій Лужков запропонував російській владі націоналізувати активи олігархів, щоб в подальшому продати їх новим ефективним власникам за ринковими цінами.

За словами Лужкова, російські олігархи – представники великого капіталу – взявши непомірні кредити, стали тягарем для держави.

"Я кажу про те, що за певних умов держава має відібрати (активи у олігархів), але не для того, щоб потім володіти ними - це був би держкапіталізм. А для того, щоб привести їх в порядок, а потім передати тим ефективним власникам, які цю власність куплять за ринковими цінами", - наголосив Лужков під час презентації своєї книги "Транскапіталізм і Росія".

Лужков зауважив, що олігархи вже набрали п'ятсот мільярдів доларів боргів.

"Держава звільнилася від боргів - стала прибутковою, профіцитною. А ці повісили таку страшну гирю! І віддати не можуть, тому що витратили кошти чорт знає на що", - обурився мер Москви.

"Потрібно вирішувати ці проблеми. Потрібно трішки боляче комусь зробити", - резюмував він.

За даними декларації про доходи самого Лужково, він живе досить скромно. Але сайт Компромат.ру оцінює його статки у 550,5 мільйонів доларів. Як відомо, дружина Лужкова - Олена Батуріна - є найвідомішою бізнес-вумен Росії. Зокрема, вона володіє акціями "Газпрому", "Сбербанку" та "Роснефти".

Читайте також:

Російські олігархи влаштували п'яний бал на крейсері "Аврора"

Лужков пропонує використовувати дирижаблі для порятунку потопаючих

Для Абрамовича збудували найдорожчу яхту в світі

Суд забрав у дружини Лужкова землю в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: