Лужков запропонує Мєдвєдєву страчувати наркоторговців

Лужков вважає, що російське законодавство "не виховує почуття страху у тих, хто цим займається".

Мер Москви Юрій Лужков запропонував ввести у Росії смертну кару за розповсюдження наркотиків.

З такою заявою він виступив у вівторок, 4 серпня, на засіданні столичного уряду, на якому розглядалася концепція міської програми вдосконалення наркологічної допомоги.

Для прикладу Лужков розповів про Сінгапур, де за розповсюдження наркотиків передбачена смертна кара не лише для громадян країни, але і для приїжджих.

"У Сінгапурі проблема наркотиків відсутня. Ми працюємо у режимі демократичного підходу у роботі зі злочинцями, - сказав мер. - Якщо він свідомо позбавив життя людину, то суспільство теж повинне позбавити його життя. Що стосується наркотиків - це масове вбивство, і вбивцею є той, хто продає наркотичні речовини. Ми ставимося до нього з демократичних мірками, лояльно".

Лужков вважає, що російське законодавство "не виховує почуття страху у тих, хто цим займається". Крім того, на думку мера столиці, "нацпроект Здоров'я як корисний документ з точки зору охорони здоров'я практично не зачепив питання з проблем наркоманії. Там є розділ, пов'язаний із ВІЛ, який значною мірою є дотичним до проблем наркоманії.

"Але кардинально ця проблема не вирішена", - впевнений мер.

Лужков додав, що найближчим часом влада міста звернеться до керівництва країни і Держдуми з "тривожною інформацією" і пропозицією прийняти інші

Крім того, влада російської столиці планує розробити правові основи примусового лікування хворих на наркоманію та алкоголізм, які скоїли адміністративні та нетяжкі кримінальні злочини.

Про це йдеться у концепції комплексної міської цільової програми вдосконалення наркологічної допомоги та протидії наркоманії у місті Москві, яка була прийнята у вівторок.

"Доцільно розглянути можливість заміни кримінального покарання на примусове лікування у випадках нетяжких кримінальних злочинів", - йдеться у документі.

"Ми підтримуємо рішення про примусове лікування. Ми всі чудово усвідомлюємо, що ці люди у стані наркотичного сп'яніння є небезпечними з точки зору здійснення злочинів", - сказав у свою чергу начальник Управління Федеральної служби РФ по контролю за обігом наркотиків (ФСКН) у Москві В'ячеслав Давидов.

"На даний час не вирішене питання про обов'язкові профілактичні та лікувальні курси для громадян, які вчинили адміністративні правопорушення, зокрема, для водіїв, затриманих у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння", - уточнено у концепції.

Давидов зазначив, що також необхідно зробити порядок в інтернеті, де про наркотики можна знайти найрізноманітнішу інформацію, аж до способів приготування, і працювати зі ЗМІ.

"Недостатній асортимент преси антинаркотичного спрямування", - зазначив глава ФСКН по Москві.

За його словами, москвичі часто бачать, але жодним чином не реагують на те, що ввечері підлітки збираються у дворах і випивають. Він зауважив, що саме там відбувається "пивне роздолля і перше знайомство із наркотиком".

"Переконливо просимо Московську міську Думу розробити законодавчу ініціативу для того, щоб ввести комендантську годину, тим паче що така практика у регіонах існує", - сказав Давидов.

Читайте також:

Лужков написав поему про Полтавську битву

Лужков закликав росіян серйозно взятися за гній

Лужков звинуватив Ющенка в русофобії та проблемах у Криму

Дружина Лужкова заробляє в 1100 разів більше за чоловіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: