Лужков заявив, що вважає себе мудрецем

Мер Москви просить не називати себе мудрецем, але в душі залишається мудрою людиною.

Мер Москви Юрій Лужков заявив, що вважає себе мудрою людиною, але не хоче, щоб його називали мудрецем.

Про це мер столиці РФ сказав на прес-конференції в Токіо, пояснюючи, чому перестала працювати російсько-японська Рада мудреців.

На думку Лужкова, Рада мудреців була корисною, адже її робота стосувалася багатьох питань у двосторонніх відносинах Росії та Японії. Зокрема, вона допомогла встановити і розширити контакти в суспільній сфері, а також у областях культури, освіти та спорту.

Лужков переконаний, що робота "мудреців" навіть допомогла пом'якшити тиск на російську сторону з територіального питання. Проте Рада, на його переконання, виконала своє завдання і більше не потрібна.

Те, що Рада мудреців перестала існувати, Лужков пояснив тим, що її співголова з японського боку Іосіро Морі мав "проблеми політичного плану", внаслідок чого склав з себе повноваження.

Відповідаючи на запитання, чи є потреба в тому, щоб продовжувати називати його мудрецем, Лужков відповів: "Напевно, немає. Але в душі я залишаюся мудрецем".

Нагадаємо, нещодавно, виступаючи на першотравневій демонстрації, мер Москви засудив політику російської влади в економічній сфері

Лужков, зокрема, закликав владу підтримати реальний сектор економіки, скоротити кількість мігрантів та націоналізувати великі підприємства на час кризи.

Читайте також:

На демонстрації Лужков засудив політику Путіна

Мер Москви написав книгу "Транскапіталізм"

Лужков іменем Маркса закликає відбирати в олігархів бізнес

Литвин порадив Лужкову забути про Крим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: