Люди Каддафі готові ціною власного життя захищати свого вождя від обстрілу

Люди, які розмахують лівійськими національними прапорами, кажуть, що готові захистити свого вождя і свою країну власними тілами.

Сотні прихильників лівійського лідера Муамара Каддафі в суботу 19 березня зібралися в міжнародному аеропорту Тріполі, а також у районі столичної резиденції Каддафі Баб-ель-Азізія, щоб не допустити бомбардувань цих об'єктів з боку сил іноземної коаліції, повідомляє національне телебачення Лівії.

Люди, які розмахують лівійськими національними прапорами, кажуть, що готові захистити свого вождя і свою країну власними тілами.

У суботу президент Франції зібрав у Єлисейському палаці лідерів Ліги арабських держав, ЄС і ООН після ухвалення Радбезом ООН резолюції, що передбачає можливість проведення іноземної військової операції для захисту цивільного населення Лівії від військ лівійського лідера Каддафі.

За підсумками зустрічі французький президент заявив, що французькі військові літаки вже перешкоджають нападам сил Каддафі на оплот лівійської опозиції - місто Бенгазі. На бази в район Сицилії, Корсики та Криту стягуються сили країн НАТО, що заявили раніше про свою участь в операції проти сил Каддафі.

Нагадаємо, Рада безпеки ООН 17 березня схвалила резолюцію, що передбачає введення безпілотних зон над Лівією і "прийняття всіх необхідних заходів" для захисту мирних громадян від сил лівійського лідера Каддафі, виключаючи будь-яку форму іноземної окупації в будь-якій частині території Лівії.

Лівія в той же день визнала резолюцію Ради Безпеки ООН і прийняла рішення припинити всі військові дії проти повстанців, проте пізніше війська Каддафі увійшли до утримуваного опозицією міста Бенгазі.

Читайте також:

Захід готується воювати з Каддафі: "прийшов час діяти"

Каддафі: Захід пошкодує, якщо втрутиться в конфлікт

Каддафі ввів у Бенгазі танки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: