Люди палили особисті речі, або зігрітися. Росіянин розповів моторошні подробиці снігової пастки

Росіяни чекали добу в машинах, щоб їх врятували.

У Росії 2 січня через несприятливі погодні умови на трасі Оренбург-Орськ утворилася надзвичайна ситуація, в результаті якої загинув чоловік.

Учасник тих подій Павер Гусєв заявив, що на федеральних каналах Росії розповіли всю правду щодо страшної трагедії

За його словами, десятки людей, що потрапили в сніговий капкан, марно чекали допомоги.

"Це було о 9 вечора в 20 кілометрах від села Кидрясово. Нас добу ніхто не рятував, а нас було чоловік 30. Сиділи ми в своїх машинах і грілися, як могли. Були вагітні, маленькі діти, пенсіонери. Особисто я бачив двох бабусь. У одній обмороження кінцівок, у іншої інсульт. Деякі люди палили особисті речі, навіть оббивку салонів. Дзвонили куди тільки могли. Нам відповідали: "Чекайте, до вас пробиваються!", - каже чоловік.

За його словами, були і такі оператори, які відповідали, що треба було сидіти вдома.

"Час минав. Люди отримували обмороження. У ЗМІ ми з гіркотою читали, що нам вже ніби доставлений гарячий чай. Нарешті приїхала снігоприбиральна машина. Вона проїхала вздовж колони, розвернулася і поїхала в бік Орська. Ми залишилися в снігу. Потім приїхав трактор. Допоміг розвернутися машини у бік Оренбурга. Від місця першої стоянки вдалося від'їхати на кілометр. Трактор пішов і більше не повернувся", - продовжує Гусєв.

Він розповів, що до них приїхали о 12 годині 3 січня.

"Це знову був старий трактор. Одна вахтова машина на базі Камаза і кілька осіб рятувальників від МНС, поліції та ДПС. Шестеро допомагали людям вийти з машин. Ці шестеро реально нас і відкопували. Біля одного з автомобілів вони знайшли чоловіка. Обмороження були сильні, чув, дійшло до ампутації рук і ніг. Я не розумію, що сталося. Нам говорили, що їдуть всюдиходи. Але я не бачив жодного", - пояснює чоловік.

"Але я в шоці від МНС. Від їхніх операторів. "Нічого нам дзвонити!", – говорили деякі з них. Я виїхав з Оренбурга, доїхав до села Краснощекове. Там був пост ДПС. Машину не зупинили. Не сказали, що штормове попередження. Не було ніякої розсилки СМС. Нас просто кинули на добу вмирати", - додав він.

Раніше повідомлялося, що у Росії в сніговому заторі загинув 31-річний Едаурд Зіннуров. Його тіло родичі знайшли лише через дві доби.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: