Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Людина, що падає з хмарочосу: Time розповіло історію одного з найвідоміших фото теракту 11/09

У день трагедії фото було одним з найпоширеніших, в яких показано, що хтось помирає.

Найбільш широко розповсюджені фото подій 11 вересня 2001 року у Нью-Йорку в основному показують літаки і хмарочоси, а не людей. Але зовсім інша справа - фото чоловіка, яка падає, пише американське видання Time.

Світлина, зроблена фотографом Річардом Дрю в момент теракту 11 вересня, показує втечу однієї людини від будинків, що руйнуються, це є символом індивідуальності на тлі безликих хмарочосів. У день масової трагедії "Людина, що падає" (Falling Man) була однією з найпоширеніших фотографій, в яких показано, що хтось помирає.

Досі невідомо, хто зображений на цьому фото, але вважається, що це був працівник ресторану, який розташовувався в одній з веж-близнюків.

11 вересня 2001 року – один з найтрагічніших днів у історії американського народу та світу. 2977 загиблих - стільки невинних життів забрала найстрашніша терористична атака в історії людства. Два з чотирьох пасажирських літаків, захоплених смертниками терористичної організації "Аль-Каїда", протаранили переповнені відвідувачами вежі Всесвітнього торгівельного центру в Нью Йорку. Третій захоплений літак вони скерували на Пентагон. Четвертий – до своєї цілі - Білого дому - так і не долетів. 

ВідеоУ Нью-Йорку вшановують жертв терактів 11 вересня

17-річниця трагедії в Нью-Йорку – наймасштабнішої терористичної атаки в історії людства, яка забрала життя майже трьох тисяч людей. Того дня 2001 року терористи Аль-Каїди захопили чотири пасажирські лайнери. Нині у Нью-Йорку розпочинаються жалобні церемонії. Згадують усіх загиблих. 

У Нью-Йорку вшановують жертв терактів 11 вересня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції