Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мадуро закликав венесуельців не допустити державного перевороту

Він заявив про лояльність військових.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро закликав жителів країни не допустити державного перевороту.

Про це лідер венесуельців заявив у своєму Twitter.

За його словами, командувачі усіх сил країни лояльні до народу. Саме тому жителі країни повинні мобілізуватися і не допустити державного перевороту у Венесуелі. 

"У нас повинні бути сталеві нерви! Я розмовляв з командуючими всіх сил країни, вони продемонстрували свою повну лояльність народу, конституції і батьківщині. Я закликаю до максимальної мобілізації народу, щоб забезпечити перемогу світу. Ми переможемо!" - заявив Мадуро.

Нагадаємо, наприкінці січня 2019 року голова Національної асамблеї Хуан Гуайдо оголосив себе тимчасовим виконувачем обов'язків президента країни. Це сталося після того, як Ніколас Мадуро заступив на посаду глави держави на другий термін внаслідок виборів, які бойкотувала опозиція та не визнали багато держав. США, Канада, Австралія, більшість країн ЄС, Латинської Америки й Організації американських держав визнали Гуайдо легітимним президентом Венесуели. Натомість Мадуро підтримують такі держави як РФ, КНР та Туреччина.

23 березня два російських військових літаки приземлилися на аеродромі недалеко від венесуельської столиці Каракаса. За повідомленнями ЗМІ, на борту в країну прибули не менше 100 солдатів армії РФ. Серед них, як вважають в американському уряді, також є російські фахівці з кібербезпеки. 

Пізніше Росія визнала, що у Венесуелі знаходяться "військові експерти, які реально займаються реалізацією положень договорів з питань військово-технічного співробітництва". Президент США Дональд Трамп уже зажадав від РФ "забратися з Венесуели".

ВідеоУ Венесуелі Гуайдо закликав військових до повстання

Самопроголошений президент Хуан Гуайдо оголосив про перехід на його бік частини військових. Раніше вони підтримували поки що офіційного очільника держави Ніколаса Мадуро.  

У Венесуелі Гуайдо закликав військових до повстання

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції