Мадуро звинуватив США в підготовці вторгнення до Венесуели

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Коментарів з американського боку з приводу цієї заяви Мадуро ще не було.

Венесуельський президент Ніколас Мадуро заявив, що радник з питань національної безпеки США Джон Болтон готував план інтервенції до Венесуели.

Про це інформує Reuters.

«Джон Болтон був призначений головним організатором змови, яка має не меті потопити Венесуелу в насильстві та здійснити іноземну військову інтервенцію», - заявив президент Венесуели.

Фотогалерея В одній з найбільших лікарень Венесуели через брак води не працюють туалети і скасовують операції (7 фото)

Також Мадуро стверджує, що Болтон координує підготовку найманців на військових базах у Колумбії та США. Проте глава венесуельської держави при цьому не навів жодних доказів до своїх слів.

Коментарів з американського боку з приводу цієї заяви Мадуро ще не було.

ВідеоДержсекретар США прокоментував відправку російських бомбардувальників до Венесуели

Поки Сполучені Штати відправляють у Венесуелу гуманітарну допомогу, Росія надсилає літаки - так відправку двох бомбардувальників до Каракаса прокоментували в Пентагоні. Держсекретар США Майк Помпео назвав дії керівництва Росії "розтратою державних коштів". 

Держсекретар США прокоментував відправку російських бомбардувальників до Венесуели

Нагадаємо, 4 грудня президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив, що відбуває з візитом до Росії, "щоб розширити і зміцнити дипломатичні відносини і дружні зв'язки між нашими братніми країнами". Він зазначив, що у нього запланована "інтенсивна і дуже важлива зустріч з президентом Володимиром Путіним".

Залиште свій коментар

Вибір редакції