Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Махінації та корупція.  З Червоного Хреста зникли мільйони для боротьби з Еболою

Наразі ведеться слідство щодо кількох країн Західної Африки.

Унаслідок махінацій та корупції зникло більше 5 мільйонів доларів гуманітарної допомоги, які було зібрано для боротьби з лихоманкою Ебола у Західній Африці.

Про це повідомили у Червоному Хресті, з рахунків якого зникла відповідна сума, передає ВВС.

Поки страшна епідемія ширилася Ліберією, Сьєрра-Леоне та Гвінеєю, фінансові пожертви між національними спільнотами Червоного Хреста у цих країнах розподіляли у Міжнародній федерації організації у Женеві. Загальна сума фінансування боротьби із лихоманкою складала 100 млн доларів.

Аудитори організації виявили, що у Ліберії зникли 2,7 млн доларів через поставки за завищеними цінами та виплати неіснуючим співробітникам.

У Сьєрра-Леоне співробітників гуманітарної організації підозрюють у змові із працівниками місцевих банків, унаслідок чого вони зуміли отримати більше 2 млн доларів.

У Гвінеї більше 1 мільйона доларів зникло через підробку митних рахунків

Представники Червоного Хреста заявили, що організація планує посилити фінансові правила і притягнути до відповідальності всіх винних.

Нагадаємо, що спалах Еболи у 2014-2016 роках забрав життя щонайменше 10 тисяч людей.

А у травні цього року на північному сході Демократичної Республіки Конго оголосили епідемію Еболи після того, як від лихоманки загинуло три людини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції