Майор Димовський привіз до Москви компромат на своє керівництво

Автор відеозвернення до Путіна про корупцію в міліції майор Димовський готовий надати 150 годин записів з компроматом на керівництво його управління внутрішніх справ.

Колишній майор міліції з Новоросійська Олексій Димовський надасть компромат на своє керівництво.

Про це колишній міліціонера заявив на прес-конференції в Москві.

Димовський розповів журналістам, що має намір зустрітися з представниками департаменту власної безпеки МВС Росії і надати їм 150 годин зроблених ним аудіозаписів, які містять компромат на керівництво УВС Новоросійська. Крім того, Димовський спростував інформацію про те, що посадив невинного в обмін на звання майора.

Він також відкинув припущення про те, що за його відеозверненнями до Володимира Путіна стоять якісь організації, що фінансуються з-за кордону. За словами майора, з іноземцями він "зустрічався в житті два рази": в Амурській області - на китайському ринку, і в п'ять років, коли бабуся возила його в Дніпропетровськ і Алма-Ати.

Мотивом свого вчинку майор назвав "образу за всіх співробітників міліції, які піддаються гонінням, і хамському ставленню начальства". Димовський додав, що сподівається на особисту зустріч з Путіним.

"Від Володимира Володимировича я очікую якоїсь реакції, проведення якихось змін в самій системі", - заявив міліціонер.

На прес-конференцію Димовського прийшли співробітники ОВС "Мітіно", котрі на початку листопада оголосили безстрокове голодування. Міліціонери вважають, що їх незаконно звинуватили в перевищенні посадових повноважень. Димовський потиснув міліціонерам руки і "сказав, що вони молодці".

Відеозвернення Димовського до прем'єр-міністра Росії було опубліковане в Інтернеті 5 листопада і викликало широкий громадський резонанс. Майор стверджував, що в УВС Новоросійська несправедливо ставляться до працівників, змушують їх працювати без вихідних і розкривати неіснуючі злочини.

Димовський попросив Путіна про зустріч і висловив готовність розповісти йому про всі порушення та корупції, з якими він зіткнувся.

ГУВС Краснодарського краю провело власну перевірку заяв Димівського, за результатами якої майор був звільнений за наклеп. Голова крайового ГУВС Сергій Кучерук заявив, що жодна із заяв Димовського не підтвердилося, а сам він "має приватний, меркантильний інтерес".

За словами Кучерука, проти Димовського може бути порушена кримінальна справа за статтею 129 КК РФ ("наклеп"). Сам Димовський на прес-конференції заявив, що кримінальну справу вже порушено. "Я готовий був до цього", - сказав він.

Читайте також:

У Росії з'явиться військова поліція

Майор-правдолюб Димовський таємно пробрався до Москви на День міліції

Автора відеозвернення до Путіна про корупцію в міліції звільнили за наклеп

Шестеро молодиків забили оперативника прямо біля райвідділу міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: