Майор Димовський: в російській міліції служать чеченські бойовики

Опальний міліціонер Димовський, відомий своїм відеозверненням до Путіна, розповів про нові гріхи російської міліції та про те, як отримав звання майора.

Колишній майор російської міліції Олексій Димовський з Новоросійська розповів прокуратурі Краснодарського краю про низку порушень у правоохоронних органах, про які раніше не згадував.

За його словами, в міліцію беруть представників організованої злочинності, начальство наказує підкидати невинним людям докази і саджати їх для поліпшення розкриття злочинів, а деякі співробітники взагалі торгують наркотиками.

Димовський передав представнику крайової прокуратури Олександру Боровику список даних правопорушень та навів низку нових прізвищ. Зокрема, назвав ім'я представника чеченської злочинного угруповання, якого взяли на роботу в міліцію з відома начальника УВС Новоросійська Володимира Черноситова і начальника кримінальної міліції Василя Шкидюка.

Черноситов і Шкидюк порушували режим секретності і законодавство про державну таємницю, додав міліціонер. Так звані агентурні записки, які вели ці начальники, "складені не зазначеними особами, а іншими працівниками УВС". У поясненні спливають й інші прізвища.

"Зараз в Східному окрузі працює Гребенюк, щодо якої були відомості про те, що він барига (торгував наркотиками). Канц - заступник начальника УВС з кадрів, примушував мене переписати матеріали агентурних повідомлень", - пише Димовський.

Щоб виконувалися плани щодо розкриття злочинів, "заднім числом заводилася СОО (справа оперативного обліку) по вже затриманій особі і припинялася як реалізована", розповів Димовський. У своїх відеозверненнях і виступах він неодноразово скаржився на нав'язування планів щодо розкриття злочинів.

"Якщо ви в селі з десяти дворів розкрили один злочин, то на наступний рік від вас вимагають розкрити вже два. На третій рік вже три злочини. Але так все село скоро буде за ґратами!" - зазначав він, виступаючи на прес-конференції.

Димовський розповів прокуратурі і про те, кого повинен був посадити, щоб отримати звання майора. Колишній начальник майора Володимир Черноситов нібито сказав йому: якщо "ви хочете отримати звання майора, то Слишик Михайло (син Слишика - працівника УВС) повинен сісти. Малося на увазі, що я повинен підкинути йому наркотики. Представлення на звання лежало на столі Черноситова місяць, і він викликав мене кожен день і вимагав від мене повідомляти про виконану роботу по Слишику".

Підкидати докази невинному майор, за власними словами, у підсумку відмовився. Зробивши вигляд, що справа вже фабрикується, він отримав звання, а потім припинив переслідувати чоловіка, повідомив Димовський.

Нагадаємо, кілька днів тому старший оперуповноважений оперативно-розшукової частини УВС Новоросійська Олексій Димовський виступив в Інтернеті з відеозверненням до прем'єр-міністра Володимира Путіна.

Він розповів про "скотське" ставлення щодо міліцейського начальства до підлеглих і про корупцію в новоросійській міліції. Перевіряти його звинувачення в Краснодарський край прибула комісія МВС. Однак ще до закінчення цієї перевірки майора з міліції звільнили і звинуватили у наклепі.

10 листопада Димовський прибув до Москви, де знову заявив, що хоче зустрітися з головою уряду, щоб обговорити проблеми правоохоронних органів. "Від Володимира Володимировича я чекаю змін у цій структурі", - сказав він. Що саме він збирається сказати Путіну, Димівський промовчав, пославшись на секретний статус цієї інформації.

Звинувачень в наклепі і можливого кримінального переслідування Димовський, за власними словами, не боїться. "Я готовий зустрітися з моїми провідниками Красноярської ментовської зоні і обговорити з ними всі проблеми!", - запевнив він.

Читайте також:

Майор Димовський привіз до Москви компромат на своє керівництво

Майор-правдолюб Димовський таємно пробрався до Москви на День міліції

Автора відеозвернення до Путіна про корупцію в міліції звільнили за наклеп

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: