Майор Димовський вирішив створити політичну партію

Скандальний російський міліціонер Олексій Димовський оголосив про намір податися у політику, щоб реформувати МВС.

Колишній майор міліції Новоросійська Олексій Димовський, відомий своїм скандальним відеозверенням до прем'єра РФ Володимира Путіна, вирішив піти у політику.

Під час візиту до Челябінської області Димовський заявив про намір створити власну політичну партію "Біла стрічка" і домогтися "масштабної реформи МВС".

Нагадаємо, Димовський опублікував в Інтернеті відео, в якому розповів про беззаконня та корупцію в російських правоохоронних органах.

Звернення викликало гучний скандал, майора звільнили "за наклеп", але в різних регіонах РФ у нього почали з'являтися послідовники. Журналісти навіть охрестили це "міліцейською революцією в Росії".

Димовський збирався віддати документи, які нібито доводять зловживання з боку керівництва МВС, особисто Володимиру Путіну. Але кілька днів тому він заявив, що відмовляється від зустрічі з прем'єром, оскільки Путін, за його словами, "не хоче розмовляти з народом".

Наприкінці минулого тижня Димовський повідомив, що має намір "вийти в народ". У понеділок майор прибув з візитом до містечка Киштим, потім він планує направитися до Єкатеринбурга, а звідти – в Омськ.

Димовський зазначив, що його відкрито не переслідують, але він "постійно відчуває за собою зовнішнє спостереження".

Читайте також:

Димовський вирішив, що Путін не гідний зустрічі з ним

Послідовник Димовського розповів про жахи у військовій прокуратурі

Скандального майора Димовського звинуватили у вбивстві

Майор Димовський привіз до Москви компромат на своє керівництво

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: