Майор Димовський зателефонує на "Пряму лінію" з Путіним

Майор також підкреслив, що до 3 грудня збирається "ще раз 15 подзвонити" і поставити Путіну питання, що стосуються життя та здоров'я працівників МВС.

Майор міліції з Новоросійська Олексій Димовський, який став відомим після того, як розмістив на YouTube своє відеозвернення до Володимира Путіна, має намір зв'язатися з прем'єр-міністром під час "Прямої лінії" 3 грудня.

Димовський повідомив, що вже двічі додзвонився до операторів програми "Розмова з Володимиром Путіним. Продовження", які займаються збором питань, що надходять голові російського уряду від жителів країни. "Питання ставив все той же:" Коли закінчиться ментовськийо безлад в Краснодарському краї? ' ", - запитав новоросійський міліціонер.

Майор також підкреслив, що до 3 грудня збирається "ще раз 15 подзвонити" і поставити Путіну питання, що стосуються життя та здоров'я працівників МВС, які проживають в інших регіонах країни. "На кожне питання, правда, хвилина дається, але я встигаю - швидко говорю", - зазначив Димовський.

Міліціонер висловив надію на те, що з аналогічними питаннями (що стосуються ситуації в МВС РФ) до Путіна звернеться не тільки він, а й багато інших жителів країни. Якщо подібні питання буде поставлено, то, на думку майора, це буде сприяти "підняттю хвилі", а значить прем'єр не зможе залишити питання без відповіді, і зверне увагу на заяви Димівською та його однодумців.

Олексій Димовський звернувся до Володимира Путіна, розмістивши на популярному відеосервісі свої ролики, на початку листопада. Міліціонер розповів прем`єру про корупцію в МВС, тяжке становище російських офіцерів і неможливості протистояти свавіллю керівництва. Димовський попросив Путіна зустрітися з ним, однак прем'єр на це прохання не відреагував.

"Пряма лінія" з прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним призначена на четвер, 3 грудня. Програма розпочнеться о 12:00 і буде транслюватися в прямому ефірі телеканалів "Росія" і "Вести", а також радіостанцій "Маяк" і "Радіо Росії".

Примітно, що серед питань, які надійшли є також і питання, що стосуються майора Димовського і його заяв.

Читайте також:

Автора відеозвернення до Путіна про корупцію в міліції звільнили за наклеп

Димовський вирішив, що Путін не гідний зустрічі з ним

Майор Димовський вирішив створити політичну партію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: