Майора Димовського заарештовано

Відомий своїм відеозверненням до Путіна екс-майор міліції Олексій Димовський заарештований. Його звинувачено у шахрайстві.

Правозахисник Вадим Карастельов повідомив про арешт майора міліції Олексія Димовського в Краснодарському краї.

За його словами, 22 січня Димовський був узятий під варту, за рішенням Приморського суду Новоросійська.

На Димовського надягли наручники і посадили в автозак.

Карастельов розповів, що суд мотивував рішення про арешт тим, що Димовський погрожував співробітникам правоохоронних органів, які займаються розслідуванням його справи.

Димовському пред'явлені звинувачення в шахрайстві, зробленому з використанням службового становища. За версією слідства, він привласнив 27 тисяч рублів, виділених на проведення спецзаходів.

Сам Димовський стверджує, що у нього є документи, котрі підтверджують правильність використання зазначених коштів, які були витрачені на контрольні закупівлі наркотиків у підозрюваних у наркоторгівлі.

Нагадаємо, на початку листопада 2009 року Димовський опублікував в Інтернеті декілька відеозвернень до керівництва країни, в яких розповідав про порушення в УВС Новоросійська і закликав до реформи міліції. Незабаром після цього майор був звільнений "за наклеп".

Прецедент породив нову тенденцію: серед правоохоронців по всій Росії, а також і в Україні у майора з'явилися послідовники, які також викладали в Мережі відеоролики зі скаргами на своє начальство.

Димовському пред'явили звинувачення в шахрайстві з використанням службового становища.

Про порушення кримінальної справи відносно Димовського стало відомо 28 грудня 2009 року. Справа була заведена за наслідками службової перевірки. З Димовського було взято підписку про невиїзд.

Читайте також:

Димовському висунули звинувачення у шахрайстві

Димовський став третейським суддею

Проти майора Димовського порушили кримінальну справу

В Україні з'явився свій Димовський

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: