Майже половина усіх працюючих у світі опиниться за межею бідності

Під час кризи 45% усіх працюючих можуть опинитися за межею бідності.

За оцінками Міжнародної організації праці, через кризу 45% усіх працюючих можуть опинитися за межею бідності, тобто отримувати менше 2 доларів на день.

За даними МОП, у 2008 році найвищий рівень безробіття спостерігався в Північній Африці і на Близькому Сході - 10,3% і 9,4% відповідно. В середньому по країнах колишнього соцтабору і СНД було 8,8%. Менше безробіття було зареєстровано в Африці (район Сахари) - 7,9% і в країнах Латинської Америки - 7,3%. Найнижчий рівень безробіття спостерігався в Східній Азії - в 3,8%.

У країнах Євросоюзу безробіття зросло до 6,4% і досягло 32,3 млн. людей. Крім того, працевлаштуватися в Європі стало ще важче. Поки країни Азії активно створювали робочі місця (на них довелося 57% від всіх нових варіантів працевлаштування), в Євросоюзі було ліквідовано майже 900 тис. робочих місць.

Нагадаємо, що напередодні ряд найбільших компаній Європи та США заявили про готовність до масових скорочень робітників. В цілому без роботи ризикують залишитися більше 70 тисяч людей.

Як повідомлялося, за прогнозами МОП, стати безробітними можуть 50 млн. людей по всьому світу.

Читайте також:

ООН: безробіття загрожує 51 млн. людей

Українці сідають на хлібну дієту

Найдорожче місто світу знаходиться в Африці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: