Маккейн хоче виключення Росії з G8

Американський сенатор Джон Маккейн закликав виключити Росію з "Великої вісімки" за відхід від політичної свободи.

Американський сенатор Джон Маккейн, який є одним з кандидатів в президенти США від Республіканської партії, закликав виключити Росію з "Великої вісімки" за відхід від політичної свободи, а замість неї запросити в елітний клуб ринкових демократій Індію та Бразилію.

Сенатор обіцяє слідувати цьому плану у разі приходу до Білого дому, передає агентство Reuters. Свої політичні погляди Маккейн виклав в передвиборній статті в журналі Foreign Affairs.

На його думку, в Росії скорочуються політичні свободи, а "в керівництві домінує кліка колишніх офіцерів розвідки". Крім того, консервативний політик звинуватив Росію в спробах залякати "своїх демократичних сусідів, таких як Грузія" і маніпулюванні залежністю Європи від російського газу.

Маккейн також висловився проти швидкого виведення військ з Іраку, за що виступають демократичні кандидати в президенти. Він також запропонував заснувати новий орган розвідки для боротьби з тероризмом.

На думку сенатора, за зразок варто взяти Управління стратегічних служб, яке здійснювало збір і аналіз розвідувальних даних в роки Другої світової війни.
Маккейн вважає, що працівники нового органу розвідки повинні будуть проникати у ворожі держави і організації без дипломатичного прикриття.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: